Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire zavarna ha egy nő...

Mennyire zavarna ha egy nő arcán lenne egy ilyen “bőrhiba”/értágulat?

Figyelt kérdés

Nekem van egy ilyenem. Mindig félek lemosni a sminkemet miatta. Kb ekkora, nagyon hasonló a kinézete is.

(Többször kezeltettem lézerrel, eddig nincs változás:( )

[link]

22L


2023. márc. 27. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát hidd el, senkit sem érdekel :)
2023. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak ennyi a hiba Benned.....
2023. márc. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyilván van más hibám is. Mint mindenkinek. Csak ezt még nagyon egy fiatal nőn sem láttam, max nénikéken.
2023. márc. 27. 23:52
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Baby, ha egy csinos, sportos, jó alakú, elragadó mosolyú, vidám egyéniség vagy akkor kb. annyira fontos mint hogy étteremben az abrosz kockás-e vagy sem.
2023. márc. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Se sportos, se mosolygós nem vagyok, de azért kösz:D (megfelelő testalkatok van, csak nem kimondottan izmos)

Inkább az érdekelt, hogy ez ront-e egy nőn. De akkor ha amúgy tetszik (most a tetszés szubjektív), akkor nem sokat von le egy ilyen az összképből?

2023. márc. 28. 06:04
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Ez előnyödre nem válik, de az összképen a hatása elhanyagolható. Szép arc, esztétikus alkat, jó mellek vagy segg sokkal fontosabbak. Ha ezek megvannak, senkit nem érdekel ez a bőrhiba, sőt, ebből lesz az, hogy jajj, de cuki. A feleségem popsiján van egy jó nagy anyajegy, aztán azt is imádom.
2023. márc. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez még különleges is :)


Amúgy senki se veszi észre.

2023. márc. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Tényleg semennyire nem zavarna.

Ha meg szeretek valakit, akkor főleg nem. Barátnőm arcán is van egy "hiba", amit ő utál, én meg cukinak tartok. :-)

2023. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egyébként ma voltam a 3. lézeres kezelésen. Remélem, hogy idővel használ. Hiába cuki, vagy mi, én utálom. 😂

2023. márc. 28. 11:50
 10/10 anonim ***** válasza:
De hát nem baj, ha amúgy tökéletes vagy, ahogy itt a hapsik, akkor nagy kegyesen elnézik.
2023. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!