Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha nem tudom már,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudom már, hogy mi lenne számomra jó?

Figyelt kérdés

Magas elvárásaim vannak, emellett nagy az értékrendem is, viszont eléggé félénk és visszahúzódó vagyok, a szocializáció a gyengém. Mindent túlaggódok, túlreagálok és túlelemzek, végig gondolom mit hogy fogok csinálni, számtalanszor, hogy mi történhet, ahelyett, hogy cselekednék. Tehát egyszóval eléggé szőrszálhasogató vagyok.

Kezdetben prostituáltat akartam, sokat gondolkoztam rajta, de végül rájöttem, hogy nekem ez nem felel meg, ennél többre tartom magamat. Nem szeretném prostituáltal letudni az első alkalmat. Valaki olyannal szeretném elveszteni akit szeretek és kedvelek.

Ajánlották sokan azt, hogy ismerkedjek járjak buliba, azonban emellett is vannak ellenérvek. Egy buliban sok az alkohol, ha nagy csodával felszedek egy lányt, akkor az nagy valószínűséggel részeg, vagy a határon jár. Illetve baráti körökből hallom, hogy elég sok "könnyűvérű" ember van ott is, illetve nem hiszem, hogy egy szűz fiúval akarnak bénázni. Azt, hogy egy részeg emberrel, aki nagy valószínűséggel nem is fog rá emlékezni, egy ilyennel oldom meg a prostituált helyett, ez nekem ugyanannak a szintnek számít.

Normális helyeken, például csak úgy leszólítani valakit az utcán, ehhez pedig én vagyok nyámnyila.

Átgondolva egy színvonal alá nem akarok lemenni, így nem szeretnék fizetni az együttlétért, illetve azt sem akarom, hogy valaki csak úgy odadobja magát mindenkinek és pont én legyek az egyik kiszemelt. A normális ismerkedéshez viszont nincs önbizalmam, ezt utálom magamban, sokszor még levegőt sem merek venni ha ülök valaki mellett, azon aggódok, hogy a másik mit fog gondolni rólam.

Külsőmmel nincs bajom, rendszeresen ápolom és karbantartom magamat, teszek érte, hogy jól nézzek ki, csak a toronyban vannak bajok, és az a helyzet, hogy ezzel tisztában is vagyok.


Létezik számomra boldogság?

Változni szeretnék, viszont 0-ról nem ugorhatok egyből 100-ra, hiába mondja valaki, hogy csak erőt kell vennem magamon és oda kell menni határozottan.


2023. márc. 27. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus. Minél előbb.
2023. márc. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy voltam pszichológiusnál kiskoromban. Még az osztályfőnököm küldött el, mert túl csendes voltam és vagdostam az alkaromat körzővel (félig depressziós voltam akkor, most már viszont nem vagyok az).

Voltam nála több alkalommal, segített egy kicsit, de csoda nem történt. Igazából csak rajzolgatni kellett, mesélt nekem, meg a véleményemet kérdezte bizonyos dolgokban, illetve kérdéseket tett fel. Ezzel szemben elég drága volt, amit nem én fizettem, hanem a szüleim és ezért rosszul is éreztem tőle magamat.

2023. márc. 27. 23:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De most már nem vagy gyerek. Nem rajzolgatni fogsz.
2023. márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van TB alapon is. Érdemes azt is megnézni.
2023. márc. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Illetve néztem sok önbizalomnövelő tanácsot, videót, tippet. Segítettek sokat, máshogy látom tőlük a világot, segítettek, hogy kilábaljak a depresszióból.

Viszont még mindig nem vagyok azon a szinten, hogy ilyen nagy önbizalmam legyen, hogy csak odasétálok valakihez beszélgetni.

Ezen szerintem pszichológus sem segítene, nem hiszem, hogy nagyobb haszna lenne mint ilyen videókat nézni a régebbi tapasztalatok alapján. Ellenben sok pénzbe kerül.

Csak erőt kellene vennem magamon, viszont ez nem megy, ehhez kellene egy kezdőlökés. Például egyszer voltam buliba, egyedül nem mentem volna le, annak ellenére hogy volt hozzá kedvem. Azonban a haverom lerángatott, megadta a kezdőlökést, megismertem 3 új embert, igaz csak azért mert a haverom ismerősei voltak, de ez akkor is előrelépésnek számít nálam.

2023. márc. 27. 23:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Cimbora te most kifogásokat akarsz gyártani egész életedben mit miért ne tegyél vagy megoldást keresni? Mert a mondanivalód csak kifogások halmaza mit miért nem akarsz.

Egyébként meg tényleg keress fel egy jó szakembert, mi a távolból sajna nem tudunk ennyire akut eseten pár okos mondattal segíteni.

2023. márc. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Illetve a pszichológust is valahogy tehérként élem meg, hogy oda is el kell menni. Hol találok egyáltalán pszichológust, milyen messze van tőlem, megéri-e, mi lesz ha nem találok oda, mi lesz ha nem segít, furcsa leszek-e, ha ismeretlenhez megyek, akkor mi fog történni, hogy lesz, jó lesz-e, kavarognak ezek és a hasonló gondolatok a fejemben.
2023. márc. 28. 00:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor még inkább kéne.

Ezeket is megbeszélheted vele.

Amúgy alapszinten (1-2 perc) ez természetes, hiszen ez is egy probléma, amit meg kell oldani.

2023. márc. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Online társkeresőzz. Dumálj 1-2 csajjal, juss el egy találkozóra. Utána megtörik a jég.
2023. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!