Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert akar feltekennye tenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akar feltekennye tenni?

Figyelt kérdés
Egy fiu akivel regen randiztam. Most csak neha osszejarunk szexelni, teljesen kotetlenul. De a lenyeg hogy egyszer kuldott egy amugy artalaltan uzenetet amire aztan irta hogy jajj ezt a kolleganojenek akarta. Most ramirt hogy mikor lenne kedvem. Irtam hogy penteken raerek. Erre az a valasz, hogy meg nem tudja mert valami csajjal lebeszelt valamit de csutortokon mutik, es majd akkor ir, hogy hogy lesz. Hat mondom neki mar nem azert de az nem lesz meg olyan jol masnapra. Erre azta irja hogy ja valoszinuleg nem, de akar neki koszonni, de este ra fog erni. Mondtam neki hogy amugy is estere gondoltam :D aztan megkerdezte tolem hogy mikor szexeltem utoljara... Nyilvan nem kapott valaszt, de gondolom csak dicsekedni akart. Azt irta azert kerdezi mert kivancsi mennyire leszek kivanos... Nyilvan nem erdekel, nekem is van mas, de ezekrol nem vele akarok trecselni. Szerintetek probal epp feltekennye tenni? Es vajon miert jo ez neki?
2023. márc. 28. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ő valószínűleg nem gondolja azt, hogy te ezt így női aggyal túlkombinálod.
2023. márc. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, bar ez a mutetes story kicsit felesleges volt, mert o is belatta hogy este valoszinuleg gond nelkul ra fog erni :D
2023. márc. 28. 00:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebből is látszik, hogy ő csak a napjáról beszélt. Nem az érdekelte, hogy mit fogsz róla gondolni.
2023. márc. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Milyen klaviatúrád van? Semmi ékezet?
2023. márc. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!