Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, tényleg ennyire nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, tényleg ennyire nehéz normális lányt találni itt, akikkel szexuális témákról lehet írogatni?

Figyelt kérdés
Ráírtam ma 3 lányra is, de annyira nehézkes mindegyikkel... :( Én tök pozitívan állok hozzá, de mindegyik mintha magas lóról beszélne, az egyik nem is köszön (!!!), a másik meg a tökéletes időzítéssel jön. Ja, és egyik sem veszik le a csipkelődős hozzászólásaim, kb érzem, hogy terhes vagyok számukra. Más is érzi ezt? Hol vannak azok a pozitív csajok, akik lelkesednek is érted, megtisztelnek azzal, hogy te is nekik szenteled az idődet, nem csak ők neked.

2023. márc. 29. 23:24
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ez vajon azért van, mert kiégtek már, vagy csak szimplán nincs meg az összhang köztetek? Nem egy lánnyal írogattam már itt, akikkel tök jó volt beszélgetni. Hol vannak az ilyen típusú lányok? :(
2023. márc. 29. 23:27
 2/26 A kérdező kommentje:
Jah, és még örülhetek, hogy egyáltalán visszaírtak... :D
2023. márc. 29. 23:28
 3/26 anonim ***** válasza:
78%

Nézd. A nő akkor kefél amikor akar. A férfi pedig akkor amikor tud.


Viszont a férfi akkor házasodik amikor akar. A nő pedig akkor amikor tud.


Ez van, nekik a házasság kell, nekünk meg a kúrás. Ha megfigyeled egy nő viselkedését, hogy viszonyul a házassághoz, nagyon hasonló lesz mint egy férfi viselkedése, ha szexről van szó.

2023. márc. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#3-as: :D


De akkor mi van a házasságból kikacsingató nőkkel? Ahol nincs meg már az élvezet a férjjel, de a feleség vágyik rá?

2023. márc. 29. 23:37
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
3-as vagyok. A házasságot már megkapta. Ha a bré nem elég otthon, van aki megy máshová.
2023. márc. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

Sorrendben:

Nehéz normálisat tálalni.

Még nehezebb olyat, aki tényleg lány.

Az meg fehér holló, aki még el is meséli neked a szexuális életét.

2023. márc. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

Baromi kevés az értelmes, valódi mondanivalót tartalmazó pasi ezen az oldalon.

Kb 1000-ből egy akad olyan, amelyiknek a szexualitásról való beszélgetés nem jelent egyet a farokszelfi küldéssel, és az olyan emelkedett kérdésekkel, hogy “milyen a pinád”, vagy “lenyeled”…

Érthető a mi oldalunk is, amikor már a nyolcszázadik ilyen analfabéta recskahuszárt tiltjuk le az oldalon, semmi garancia rá, hogy a következő értelmes lesz.

2023. márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%

A szexet csinálni kell, nem beszélgetni róla.


Mégis, mi a péló értelme van itt dumálni. Keress egy nőt, és dugd meg.



F

2023. márc. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

Hany eves vagy?

Nekem irhatsz ha akarsz

En 19 de csak ha hasonlo koru vagy akkor irj

2023. márc. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, és egyik sem veszik le a csipkelődős hozzászólásaim, kb érzem, hogy terhes vagyok számukra."


Megvolt a képcsere? Ha nem, akkor azért. Ha igen, akkor nem jössz be nekik. Ha ez nem esik le neked, akkor nagyon sokáig fogsz még kínlódni.

2023. márc. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!