Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz fiúként volt ciki történe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúként volt ciki történeted? Lányok volt ilyenben részetek béna sráccal?

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Több szűz fiúval is voltam, de kifejezetten ciki sztori nem volt. Persze előfordult, hogy egy picit bénázott, de inkább aranyos volt és közösen megoldottuk.
2023. márc. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább jó pár kihagyott alkalom, amire persze csak utólag jön rá az ember.
2023. márc. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2es kihagyott alkalom nekem is volt, egy igazi bombázó volt a csaj és ő volt oda értem 😓
2023. márc. 30. 10:06
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem kimondottan volt béna csak hamar elment.😀 Igazabol csók simi után nadrág le, boxer le, megfogtam neki párat húztam épp mentem lentebb hogy bekapjam neki, de elélvezett..😀 alig birtam gyorsan bekapni neki, hogy még pár lüktetésnél a szamban legyen. Nagyon hamar vége lett.😊
2023. márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem egy szűz (legyen az csaj vagy srác), nem lehet igazán béna. Csak sejti mindenki addigra mit hova stb. Nyilván, fel kell fedezni a dolgokat, dehát, mindent el kell kezdeni :)


Az meg, hogy rövid az 1.-2. alkalom, szerintem megint egy kezdeti dolog. Majd ha kicsit jobban hozzászokik a látványhoz, érzéshez, jobb lesz az.

2023. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 nekem nem szűzen is volt rengeteg kihagyott alkalom - idő kell amíg fejben beérik az ember és rájön hogy kell dekódolni a jeleket (na meg bedobni a ziccereket).
2023. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a teljesítménykényszer miatt nem állt fel kellőképp, meg dagadt is volt a csaj.. szal igazából nem vesztettem el akkor pedig már nagyon akartam :D
2023. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!