Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleség tettéről mit gondoltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség tettéről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Fiatal házasok, akik hosszú párkapcsolatuk után házasodtak össze. Mindkettőnek a másik volt az első párja/szerelme.


A férj azt mondta a feleségének, hogy két napig azt csinálhatsz amire csak vágysz.


A feleség pedig szexchatelt egy másik sráccal. Csak beszélgettek, viszont a nő küldött egy bugyis képet, hogy mennyire nedves és hogy masztizni készül. Ami meg is történt.


Ezt ki hogy élné meg? Jelzem én csak kívülállóként hallgattam meg a férj "panaszát". Tanácsot nem tudtam adni.


2023. márc. 31. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha ő engedte, mit panaszkodik?? H.lye...
2023. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Semmi extra, hát le kéne nyelni...
2023. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Ez van akkor, amikor retardált vagy.

Örüljön neki, hogy nem egy gangbanget vállalt be az asszony.

Amúgy ennek a kapcsolatnak annyi.

2023. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha a férfi 48 óra teljes szabadságot adott, nem szólhat semmit. Az viszont aggasztó, hogy egy friss házasságban a feleség erre használja a szabadságot. Nem lesznek együtt sokáig.
2023. márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Mégis mire számított a férj? :D
2023. márc. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Semmit. Természetes emberi reakció a kíváncsiság. Ennyi idő után nem csoda, hogy más férfiak is érdeklik. Teljesen megértem.

A férj meg idióta, mert nem tudom mit hitt, hogy mi lesz, ha engedélyt ad bármire? Én a helyében nem csak képernyőn csináltam volna.

Az ő kapcsolatuk, oldják meg. Letelt a két nap, mégis mit kellene mondani?

2023. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Örüljön, hogy ilyen szexkedvelő csaja van, és nem csalta meg még sem hús-vér farokkal.
2023. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Ebben az égvilágon semmi rossz nincs. Én azt is engedtem,hogy szexeljen mással.mert neki is én voltam az első.
2023. márc. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Örüljön , hogy szexkedvelő a barátnője. Frigid nőnél nincs nagyobb Istencsapása nekem elhihetitek.
2023. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A férj ne rinyáljon! Engedélyt adott rá, az asszony élt is vele! Akár szexelhetett is volna de csak chatelt! És ha dugott is volna két napon keresztűl?
2023. márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!