Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem jelent ez nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem jelent ez nagyobb izgalmat?

Figyelt kérdés

Voltam prostinal, oral volt még aktus, jó is volt.


Viszont valahogy nekem a csók, egymás kezének fogasa, ölelés, ölparna, és az hogy rahajtja a fejét a vállamra amikor mellettem ül, ezek sokkal jobban esnének és én igazából ilyet szeretnék kiproblni.

Ez csak velem van így?

Jó a szex, de az érzelmi kötődés meg jobb lenne.


2023. márc. 31. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem csak veled. Nyilván érzelmekkel sokkal jobb a szex, illetve nem csak a szex, hanem az általános intimitás is nagyon fontos.
2023. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor kell keresni egy ilyen csajt aki ezt megadja. Mert a prosti sosem fogja.
2023. márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogy mondani szokas szerelmet penzert nem lehet venni. Persze manapsag lehet h maskepp látszik de belul nem valtozott semmi
2023. márc. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

"Ahogy mondani szokas szerelmet penzert nem lehet venni." - dehogynem, csak nem ennyiért.


Mióta nem egy csóró egyetemista vagyok, hanem egy jómódú üzletember, azóta a nők egy része - jelentős része! - határozottan kelleti magát, csak ki kell nyúlnom értük, és már baszhatom is őket. Ha manapság van egy 100 millió forintnyi vagyonod és évi 10 millió bevételed, akkor egyből megszépülsz, megokosodsz, megférfiasodsz. Zárójelben jegyzem meg, hogy egyetemista koromban jól néztem ki, most meg szarul, de a nők egy jelentős részét ez nem érdekli abban a pillanatban, amint kiderül, hogy van mit a tejbe aprítani.

2023. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es. Szar lehet hogy csak pénzért bsznak veled a nők. Mondjuk azok még kevesebbet érnek mint a többi...de legalább a nem létező önbizalmad táplálják. ;)
2023. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 nem, egyáltalán nem pénzért basznak velem a nők. Én az ilyen fajtát lenézem, és van feleségem, szeretőm is, akiknél ez fel sem merülhet, lévén nekik semmit sem fizetek. De azért jobb, ha valaki tisztában van az emberek természetével.
2023. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#4 jómodú üzletember havi kevesebb mint 1milliós keresettel ? :D ezen nagyon jót nevettem :D
2023. márc. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Hol olvastál ilyet? Hadd nevessek én is!
2023. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az évi 10 milliós bevételt elosztotta 12vel.
2023. márc. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Eddig dicséretes, hogy általános isis szinten megy a matek. Azt hol olvasta, hogy ez egy sikeres üzletember jövedelme?
2023. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!