Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Mi volt a legdurvább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Mi volt a legdurvább amit alkohol befolyása alatt s konkrétan buliban csináltatok?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 22:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Semmit, mert nem iszom. Viszont láttam már sok durva dolgot.
2023. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%

Rámásztam egy hapsira, a buli kellős közepén. Ő nem tiltakozott, sőt…

A tánctér kellős közepén lovagoltam rajta, a srác nője meg ott üvöltött mellettünk.

Az a szerencse, hogy még jóval a kamerás mobilok megjelenése előtt voltam fiatal…

2023. márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
Leszoptam a barátom báttyát 18 évesen
2023. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
Meztelenre vetkőztem és aki akart az kb megdugott… másnap fájt mindenem
2023. márc. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező.

Nem tudom gyarapítani, a részeg extrém bulis gyűjteményedet.



2. Bravó :)

Az is szerencse , hogy a srác nőjén valószínűleg nem tűsarkú volt. Mert akkor most minden nap kalózost játszhatnál. Gondolom a nézőtér tapsolt a mutatványodhoz? :) :) Ha szórakozó helyen volt ,akkor gondolom a kidobó nem kivágott ,hanem be.:) :) Ha Házi volt akkor meg remélem a többi srác is követte a "sértett" példáját.:)

2023. márc. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%
Semmi olyan amit józanul ne tettem volna meg jó hangulatban. Nem kell pia feltétlenül hozzá hogy megtegyem amit szeretnék.
2023. ápr. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Ma este szórakozóhelyen egy csaj meg egy srác együtt jött ki a férfi wc fülkéből. Azon az undorító helyen leszopni valakit elég durva szerintem
2023. ápr. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Smároltam az énekessel koncert közben, miközben énekeltem a mikrofonba. Keféltünk a pasimmal egy kocsma mosdójában. Rengeteg pasira rámásztam bulikon, vagy ők rám, szex sosem volt, max petting.
2023. ápr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
9es. Meddig mentel ilyen petting szinten?
2023. ápr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

8-as


Melyik hely volt ez?

2023. ápr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!