Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért volt ez olyan kiábrándít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt ez olyan kiábrándító a számomra? Délután jött velem szemben egy egész jó csaj. Aztán olyan durva izzadtság szaga volt, mint a pasiknak edzés után, ha nem használnak dezodort.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 2. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy futott, tekert, túrázott... A friss, max néhány órás izzadtságszagnak semmi köze a higiéniához. Természetes dolog.
2023. ápr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
onnan tudod, hogy valakivel működik a "kémia" is (a szó szoros értelmében), hogy vonzónak találod az izzadságillatát
2023. ápr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor az tuti hogy nem ő volt a jövendőbelim. 😃
2023. ápr. 2. 00:48
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Mert gusztustalan.
2023. ápr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Lehet hogy semmi baj nem volt vele, csak neked nem tetszett a természetes illata. Barátnőmnek nyalom a fenekét, punciját, izzadt hónalját. Semmi kellemetlent nem érzek. Ő is így van velem.
2023. ápr. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor ez alapján a csövesek sem büdösek csak saját illatúak? :D
2023. ápr. 2. 08:14
 7/10 anonim ***** válasza:

6


Hát ja :D :D

2023. ápr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Igénytelenségnek hívják. Vannak így egy páran
2023. ápr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, nekem van olyan deo, ami egész nap jó, de volt már olyan, hogy vettem egy drágát és nagyon nem jött be. Sajnos nem is feltétlenül az első napon derült ki. Na és ott az utcán aztán nehéz volt már bármit csinálni míg haza nem érte. Ezért szokott lenni mostanság nálam pluszba egy fújós dezodor is, amúgy meg krémeset használok reggel, este

A másik, hogy a női pólók feszülősek és ha pamut a póló, az úgy be tudja szívni az izzadtságot, hogy baromi büdös lesz, maga a póló, és a bőrömön meg semmi... Jártam már így sajnos. Fluxbuson utaztam sok órát. Éreztem hogy büdi vagyok, pedig lezuhanyoztam reggel nyilván, plusz deo. Át kellett vennem a pólót a wc-ben de ha nincs ott wc, akkor meg azt hiszik rólam, hogy nem fürödtem. A pasik lazább pólói ilyen szempontból sokkal jobbak

2023. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De, a csövesek büdösek. Nem mindegy hogy fél napos izzadtság, vagy fél éves. Ha valakivel működik a kémia, akkor nem veszed észre a fél naposat. Másnak meg lehet hogy olyan, mint neked a csaj az utcán.
2023. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!