Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Profi prostituált szép nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Profi prostituált szép nő havonta mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
Nem ilyen rosszlànyok oldalára gondolok. Ott ilyenek nincsenek. A civil életben mozgó olyan nőkre gondolok, akik kimagasló testi adottsággal rendelkeznek és megállapodás alapján rendelkezésre állnak.
2023. ápr. 28. 02:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%

Egy egész hónapra?


Ha van egyáltalán ilyen szolgáltatás, tízmilliós nagyságrend szerintem.

2023. ápr. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Sugarbabyre gondolsz? Megállapodás kérdése, de ha tényleg olyan szép és még bevállalós is és nincs mással, akkor több millió havonta.
2023. ápr. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Annyi biztos nem. Hallottam már olyat hogy 400- 800 ezer. Ezt úgy kell elkèpzelni, hogy egyedülàlló nő talàlkozik az igénylővel és ha megvan az alapvető szimpátia, akkor belevágnak. Ez ugyanolyan mint egy barátnő. Csak èppen a testi kapcsolat körè építi az èlethelyzetet.
2023. ápr. 28. 03:15
 4/29 A kérdező kommentje:
1 és 2. Elvagytok szállva. Nem lehúzni és meggazdagodni kell egy hónap alatt. Senki nem ad érte ennyit. Korrekt összeget kell megbeszélni. Pl 500 ezer forintért is el lehet járni manapság egy szimpatikus emberhez. Érdekelne a vèleményetek reális keretek között. Akár privátot is fogadok. Köszönöm.
2023. ápr. 28. 03:18
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok elszállva, de mindenki annyit ér amennyit adnak érte…


Ahmed Vanessza pl. nekem max ingyen kellene és akkor is csak egyszer, de valszeg egyszer sem… De pl. neki volt olyan támogatója aki 50 milliós Mercedest vett neki.


Mivel amúgy meg Finnországban volt prosti, ezt magának is meg tudta volna teremteni kb. 1 év alatt, ha sokkal kevesebb fizet neki egy Daddy, akkor egyszerűen elhajtja.

2023. ápr. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogalmazol egyértelműen. Olyan nő, aki kvázi beköltözik hozzád, és 0-24-ben úgy teljesíti a kéréseidet mint egy prosti, az több milliós tétel. Az, hogy egy csaj alkalmanként kb 80-100 rongyért átmegy hozzád egészestés programra, és ebből van havi 5 alkalom, az persze megvan fél misiből is.


Tehát tisztázd, hogy mit szeretnél.

2023. ápr. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

5: Ez hülyeség. Mindenki annyit ér amennyit a jóisten rá szab ,de az nem nyilvànos. Most azért mert internetezel , feltétlenül kötelező elszállni a valóságtól? Nem finnországban vagyunk.


6: Figyelj csak. Hát elárulom hogy munka szinten felfogva már a főzésért és a férfi szeretetért havi 600 ezer és eltartásért cserébe normàl èletszínvonalon lehet együttműködni.

A 80-100 alkalmanként belefér.

De szerintem alkalmanként az 50 is korrekt ha van belőle 8-10 alkalom.


Most az a nő akinek tetszik a pasi vagy szimpatikus neki ès nincs senkije, annak havi 4 -5 százerer miért ne lenne korrekt.


Kérlek benneteket szàlljatok már le a földre. Ne a Ronaldo fizetésèt vegyétek alapul. Gazdag üzletemberek nem adnak ennyit. Amúgy ez a sugar dady oldal nem is működik, ahogy hallottam.

2023. ápr. 28. 03:46
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem egy picit állíts a hangnemeden, mert hozzád sem így szóltak. Alkalmanként 50? Az egy pesti prosti óradíja.


Ma már egy "profi, szép nő" nem fogja magát neked prostituálni 4-500-ért egy hónapra. Az lehet, hogy ha eleve bejössz neki, akkor elég lehet 4-500-at letenni az asztalra a hó végén, de az meg nem egy prostituált, hanem a csajod.


Tehát ismét kérdezem, hogy tulajdonképpen mit szeretnél?

2023. ápr. 28. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de ennyi pénzt ha külföldre kimegy egy minimálbéres vagy picit alfölötti melóval összeszed.


Ha egy ilyen jó adottságú nő kimegy striptíz bárba dolgoni (ahol nem is kell kreténekkel szexelni), ott kb egy jobb este!!! összeszed bugyipénzből meg táncokból.


És az lehetővé teszi, hogy közben legyen élete, nem kell magát "kimagasló testi adottságok" szintjén vagy mi a jóisten elvárásaid vannak még.


Amit te kérdeztél, az meg már a luxus kategória, kiemelkedően szép (ergó sok pénzt költ magára, fodrász, edzés, diéta, körmös, bőrápolás, stb), exklúzív (ergó nincs magánélete, és te vagy az egyetlen kliens), rendelkezésedre áll mikor hogy akarod (ergó noncs más típúsú melója se)...


Na azért gondolkozzunk már.



Az, hogy neked ennyi pénzed lenne rá (ja persze) még nem determinálja mások munkájának az árát.

Szerintem meg a sör kerüljön 40 forintba, mert nekem ennyi lenne rá...ja nem, nem így működik.


Mondom, ezek a csajok léteznek, de ez nem ez az árkategória.

2023. ápr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
67%
A #9-es tűpontos.
2023. ápr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!