Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyivel másabb 14-18 éveskén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel másabb 14-18 évesként elveszteni a szüzességet, mint 25-30 között?

Figyelt kérdés
Mennyivel más érettség, gondolatok különböző korban erről?

2023. máj. 4. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

:D


hogy erre válaszolni lehessen, az embernek 2x kellene elvesztenie

2023. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Mivel 19 évesen veszítettem el, így nem tudok rá én sem válaszolni 😂
2023. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem érettebb fejjel mész neki idősebben. Talàn lehet még olyannal esetleg akit szeretsz is. Passz
2023. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Fogalmam sincs, mert tiniként vesztettem el.
2023. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A szex maga jobb idősebben, mert tudja mit akar.
2023. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem életkor kérdése. Hanem érettség kérdése. Ha valaki tudja kezelni a szexualitással járó felelősséget, és a lelki oldalt, akkor akár már 14 évesen is minden rendben lehet.

De ha csak “társadalmi nyomásra” cselekszik és megy bele olyanba, amihez még nem elég fejlett mentálisan, akkor az csúnyán rányomhatja a bélyegét a későbbi szexuális életére.

Senki ne azért ugorjon bele valamibe, mert a kortársai sokan rendszeres nemi életet élnek!!!

Mindennek megvan a maga ideje. Nem szabad sürgetni, vagy erőltetni

2023. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
16 éves voltam, de úgy is rendben volt minden, párkapcsolatban is voltunk. Az természetes, hogy ilyenkor nem az életre szóló szerelmet keresi az ember. Szerintem óriási hátrány, ha valaki 25-30 éves koráig vár, a legszebb éveit vesztegeti el és behozhatatlan lesz az elpazarolt idő. Ráadásul szexuális kultúrája sem lesz, ilyen korban ez kifejezetten kínos!
2023. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
#7 én 24 évesen veszìtettem el és nem mondanám hogy nincs szexuàlis kultúrám..sőt akivel először voltam azt mondta hogy ilyen ügyes pasival még nem volt.. Hàt igen van tehetségem csak kicsit későn fedeztem fel.. Viszont azóta behoztam a lemaradàst. Bőven
2023. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ember már kiismeri a testét 25 éves koráig, jobban tudja, hogy mi jó neki és talán határozottsbb is. Pl egy 19 éves befolyásolható lányt biztos könnyebb rávenniolyan dolgokra, amit nem akar, pl anális szex. Én már 25 évesen vagyok olyan hatàrozott, hogy tudjam mit akarok és ha valakinek nem felel meg, azzal nincs közös dolgunk.
2023. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

23 éves vagyok, most vesztettem el. Nem tudom milyen lett volna korábban. Örülnék persze ha lenne több tapasztalatom, de összességében meg nem bántam meg, ahogy elvesztettem (pedig nem is kapcsolatban történt).


Annyit tudok, hogy ennyi idősen tudom mit akarok, ismerem a saját testem, magabiztosabb is vagyok (16-18 évesen szerintem egy csomó mindent nem mertem volna elmondani, mint most és akkor sokkal több mindent cikinek éreztem volna), és bár szexuális tapasztalatom nincs sok, de élettapasztalatom viszont több van, mint egy kamasznak.


Szóval fejben sokkal jobban rendben vagyok, több élettapasztalatom van, nem úgy állok egy-egy témához, kérdéshez, hogy jaj ez ciki, meg mit gondol a másik, hanem normális. Szóval nem mondom, hogy nem lett volna jó hamarabb szexelni, de abból a szempontból nem bánom, hogy érettebb vagyok és szerintem nagyon egészségesen tudok hozzáállni.

2023. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!