Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti ezt miként élnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ezt miként élnétek meg és hogyan reagálnátok a fiúnak?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki már évek óta fűzött egy lányt, viszont a csaj kiment külföldre 1 évre. Közben mivel nekem is nagyon tetszett ez a fiú, utána hirtelen elkezdett közeledni. Azt hittem, hogy elengedte a lányt és engem akar meghódítani, vagy ha kifejezem neki hogy bejön, akkor összejön velem. Eleinte szépen találkozgattunk, baráti szintről indultunk, viszont az egyik este kicsit görbén sikeredett, csókolóztunk és utána le is feküdtünk egymással. Mindketten élveztük, és mondta hogy szeretné folytatni. Ezek után minden egyes talin megcsókolt meg volt intim közeledés 1 éven át, többször le is feküdtünk, és a vége az lett hogy elkezdtem hozzá kötődni belészeretni. Viszont közben kiderült hogy a csaj visszajön külföldről és augusztustól már itt lesz. Ekkor a fiú azt mondta nekem hogy tereljük vissza a barátság útjára a kapcsolatunkat és ne érjünk úgy egymáshoz. Nekem ez nagyon furcsa hogy egyik talin még csókolgat, utána meg úgy tesz, mintha az egész meg sem történt volna és maradjak csak a barátja, főleg úgy hogy tudja hogy érzéseim vannak iránta. Kicsit úgy érzem így hogy csak egy kaland voltam és kihasználta az érzelmeimet. Ezt szóvá is tettem neki, és azt mondta, hogy nem, csak neki a másik lány kell, viszont velem is szeretne barátként megmaradni, és mivel gondolta hogy szexhiányom van, ő csak ezt akarta pótolni. Szerintem ez egy gyenge kifogás. Mi a véleményetek?

2023. máj. 7. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondta valaha is, hogy komolyat tervez veled?
2023. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, én akartam kialakítani, hogy esetleg lehessen valami. De ha nem tervez komolyat, azt szokás mondani és akkor egy éven át hülyíteni és lefeküdni sem kell velem.
2023. máj. 7. 09:56
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi erővel rá is kérdezhettél volna hogy "figyu te reszedrol komolyodhatna a dolog?". 1 év alatt volt rá pár alkalmad...
2023. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mindig kétes választ adott, hogy majd meglátjuk hogy alakul meg irántam is érez...
2023. máj. 7. 10:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul attól függ, hogy a másik lány hazajön-e.

Te is tudtad, hogy mi a helyzet velük még mielőtt lett volna köztetek bármi.

Te őt akartad megszerezni, ő a másik lányt, a másik lány meg ki tudja kit.

Az ilyenekből szokott az lenni, hogy végül semmi nem jön össze.

2023. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam már hasonló cipőben, nem is egyszer 😜 ne félj nem vagy egyedül ezzel, más is járt már így

Hagyd a francba azt a srácot, nehéz lesz picit, de egyre jobban leszel, és ha haza jön a lány és netán nem így jönnek össze a dolgok ahogy a srác azt ki gondolta és megint vissza táncolna hozzád, nem szabad engedned, mert többször is meg fog történni ez.., és csak magadat szívatod, ismerkedj ott a Badoo sok nyomi van nőkben is és férfiaknak is azon az oldalon, de nem esélytelen 😁😁

De előbb pihenj egyet, építs vissza a kis önbizalmad, és legalább kicsit legyél túl rajta és ha úgy érzed készen állsz az ismerkedéssel vágj bele újra, ez tanuló pénz volt számodra, ha valakivel el kezdesz ismerkedni és kétértelmű választ ad arra a kérdésre hogy lehet e ebből valami komolyabb, nagy az esély rá hogy nem a válasz, de nem akarja elmondani mert akkor tudja hogy elveszít egy puncit szépen fogalmazva…

2023. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még valami nem tudom hogy egy baráti társaságba vagytok e vagy a lány ki volt neked barátnőd vagy ilyesmi

Csinálj úgy mint ha semmi se történt volna, ne tudja hogy ez milyen szarul és esik neked, az jobban fogja zavarni ha látja rajtad hogy közömbös a számodra

De ne vidd túlzásba 😅😅 mert akkor le vágja hogy minden miatta van

Ez az én véleményem és tapasztalatom lehet vele nem egyetérteni 🤷🏻‍♀️

2023. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Ezzel a fiúval minden kapcsolatot be kellene fejezni, még a barátit is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2023. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!