Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szoktátok nyalni a prostit?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szoktátok nyalni a prostit? Ha igen, izgultok utána? Volt már, hogy elkaptatok valamit?

Figyelt kérdés

2023. máj. 9. 13:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Ki szoktam,de soha,semmi problémám nem volt emiatt
2023. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
41%
azert a prosti kulon felarat szamol fel. meghozza borsosat.
2023. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
#2: Nem.
2023. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mert miért is tenném? Tudom, hogy úgysem élvezi akkor miért strapáljam magam?
2023. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
75%
Hát azért ha elviszik egy körre aztán jól tele tankolják, nem hiszem hogy sokaknak lenne gusztusa hozzá. Még ha le is fürdik számomra undort keltene hogy egy órája még tiszta g***i volt. Na mindegy, lehet valaki ezt szereti. Ez csak az én véleményem.
2023. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
#5: Hogy lenne tiszta g**i? Gumival???
2023. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

én is kinyaltam mondjuk ezt külön kérése volt, gondolom szipi voltam neki. viszont nem színlelte az orgazmust, így én is megkaptam amire vágytam!

jó volt na...

2023. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
75%
5 ös vagyok. igazad van 6 os. Valóban!
2023. máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem de izgat a dolog
2023. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem szeretem kinyalni a csajokat, de egyszer kinyaltam egy utcai prostit huszonvalahány éve. Annyira belejöttünk a szexbe mindketten, hogy már szeretkezés lett belőle és természetesen jött az egész. Életem egyik legjobb élménye volt. Kár, hogy akkor még nem volt mobiltelefon, mert számot cseréltünk volna:) Persze akkor is ki lehetett volna alakítani egy kapcsolatot, a csaj benne is lett volna, de akkor kapcsolatban voltam és gyáva voltam a váltáshoz.
2023. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!