Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy csaj vigyorogva jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj vigyorogva jön felém hogy símogatva az arcomat, az könnyen jelentheti hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Valamint nézett rám többször vigyorogva... 8. Osztályos voltam

2023. máj. 11. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Akkor viszlát innen. Ez az oldal 18 éven felüliek látogathatják.
2023. máj. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Óvoda.
2023. máj. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ mennyiszer,és milyen időközönként,és milyen adott szituációkban történik ez,kontextus nélkül senki sem fog tudni segíteni. Akik azt írják 18 év alatt menj innen azokra ne hallgass,mindenki volt annyi idős,mint te kérdező. 22/F
2023. máj. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 igen, mindenki volt 14, de ott van fent pirossal, hogy ez a kategória 18 év felett látogatható. Nem viccből van odaírva! Törvényi szabályozás!
2023. máj. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Sok minden sok helyre oda van írva,de csak azért egyes helyeken,hogy ők úgymond "mossák kezeiket" és nem vállalnak felelősséget,ha valami rosszat tanul a gyerek,ami így is van rendjén,de aki szeretné,az úgyis látogatni fogja ezt a fórumot is 13,14/f ként is. :)
2023. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az összes itt feltett kérdésből kiindulva lehet feltételezni, hogy a kérdezők 95 % -a kiskorú lehet. Esetleg ha regisztrációkor bekérnék a személyi igazolványt, mint nekem a Google, amikor meg akartam nézni egy E -cigis videót, bekérte. Be kellett nekik szkennelni, onnantól elfogadtak. Igaz, az unokák is youtubeoznak, az én account -ommal, de olyankor én is itt vagyok, nem néznek olyat.
2023. máj. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!