Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőktől ,lányoktól kérdezem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől ,lányoktól kérdezem miért választotok nős pasit szeretőnek? A kapcsolat tartást, hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

2023. máj. 11. 06:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Sokan azért választanak szintén házas partnert, mert így azt gondolják könnyebb az érzelemmentesség, és kevesebb a lebukás veszélye, merthogy ő sem akarja kockáztatni a kapcsolatát. De ez nem igaz minden esetben. Ha valaki olyan típus, mindegy hogy az illető házas e vagy sem.
2023. máj. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé általánosítás szerintem
2023. máj. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Eszemben sincs, nálam fiatalabb és független jöhet szóba!
2023. máj. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ilyenkor mindkét fél hasonló motivációval rendelkezik, nem akar borítani, csak örülni egymásnak. Illetve az idő beosztás hasonlóan nehéz. Ha az egyik szingli, az terhes lehet, hogy neki több az ideje, lehetősége és többet is szeretne. A házas fél viszont nem biztos, hogy ráér úgy, mint a szingli.
2023. máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

A szingli nők sokféle pasival szexelnek, de azt tartják meg aki jó meg tudja dugni őket és orgazmust tud nekik okozni, ezek meg a tapasztalt, sokat szexelt, nős férfiak, ennyi.

Ezért tűnik úgy, hogy nős férfit választanak, pedig nem az a lényeg, hanem amit írtam.

2023. máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert a ribiknek ez okoz örömet, hogy tönkre teszik amit lehet.
2023. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem azert valasztottam nos pasit mert kapcsolatban volt.

Azert mert rendkívül dögös , ápolt és jött egy jó alkalom amit kí is használt, ::)) kívántam öt nagyon. Ebből 5-6 alkalom együttlét lett.

A kapcsolat tartás úgy történt ha eljött hozam volt szex és minden amit akart, persze ha anyumek nem voltak otthon.

2023. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
A nős pasas nő mellett él, kérdező. Napi szinten szembesül a férfi és nő lelkivilág- és gondolkodásbeli különbségekkel, sokkal jobban tudja, mikor mit "akar" hallani egy nő. E tudás birtokában jelentős eséllyel indul a szingli pasikkal szemben.
2023. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!