Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz nők melyiktől tartanak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz nők melyiktől tartanak inkább?

Figyelt kérdés

Az átlagnál hosszabb, vagy az átlagnál vastagabb dorongtól (úgy elsőre)?


Kort is írjatok légyszi

A trollokat lepontozom, és a veszekedőseket is.



2023. máj. 14. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Miből gondolod, hogy tartanak tőle? Anno egy igen méretes exem volt, egy percig nem izgultam miatta az első alkalom előtt.
2023. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Gondolom, masként nem témáznának róla, és nem terjedne futótűzként már a tinik körébe is hogy fáj.


Másrészt sokan nem lennének már szüzek, ha nem aggódnának emiatt.


Első, azt nem írtad hogy az "igen méret"-et megmérted-e, tivábbá hogy 200|120-as alkat vagy-e (cm|kg)

2023. máj. 14. 14:51
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha vastagabb

15

2023. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Én úgy általában tartottam tőle,mert ismeretlen érzés volt a számomra.Nem töprengtem a vastagságán,vagy a hosszán... amit dobott a gép ,vagy sors úgy voltam vele.Tisztában voltam vele ,hogy az első nem lesz leányálom de ,túl kell rajta esni,végül is nem volt vészes,bement viszonylag simán.
2023. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Egyet értek a #1el, egyáltalán nem féltem. Az én akkori páromnak is elég nagy mérete volt, de nem volt rossz élmény. Vágytam rá, nem voltak bennem kétségek. Azért terjedhez az a tévhit, hogy fáj, mert sok pasi egyszer nem tudja, hogy kezelje ezt a helyzetet. És sok lány túl aggódja, befeszül. Egyébként te se nagyon vagy képben, hogyha azt hiszed, hogy a a magasságnak és az alkatnak köze van a hüvely paramétereihez (ha jól értem, erre céloztál a #2 válaszban).
2023. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Pont erre céloztam. Én vékony és tág csajjal nem voltam még .

Ellenben tág és nem karcsú csajjal igen

2023. máj. 14. 15:01
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem is értem a kérdést, hogy megmértem-e :D Nem, nem mértem, de attól, hogy szűz voltam, még itt élek ezen a bolygón és nem mentem oda centicel rácsodalkozni egy péniszre :D De azóta láttam, éreztem, tapasztaltam x másik személy farkát, így meg tudom neked mondani, hogy egy átlagos farok másfél-kétszerese volt minden tekintetben. Egyáltalán nem féltem előtte sem, tőle sem, nem is fájt. Max izgultam egy ismeretlen dologtól.
2023. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Átlag farok olyan 15cm, 4cm vastag. Na ennek másfél-kétszerese 22,5cm-30cm és 6-8cm


True story 🤭

2023. máj. 14. 15:11
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy 20 centistől már félek.
2023. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem kötelező a 20 centiset kihasznàlni teljes mértékben első alkalomkor :D
2023. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!