Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Helyemben elvennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Helyemben elvennétek ennek a csajnak a szüzességét?

Figyelt kérdés

Neten megismerkedtem egy csajjal.

Kiderült hogy szűz és barátság extrákkal kapcsolatban akarja elveszíteni velem.

Mondta ha lemegy az érettségi,valamint visszajön 2 hetes nyaralásból akkor talizhatunk.

Képek alapján elég visszafogott csaj.


Lehet az ágyban emiatt eléggé passzív lenne,emiatt gondolom hogy belemenjek e vagy sem.

Így nem biztos hogy élvezném.


2023. máj. 14. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha az a fontos, hogy te élvezd, akkor ne menj bele. Neki ez lesz az első, legyen ő a fontosabb, hogy el tudja engedni magát, ne a teljesítményét várd. Ha jól csináltad lesz még alkalom csiszolni a technikákat.
2023. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem fontos hogy a csaj is élvezze,ezzel nincs gond
2023. máj. 14. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Ne menj bele
2023. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem akarod passzold le nekem
2023. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Miert is ne?

Figyej oda extràn, és élvezzetek.

2023. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Hát, ha nem nagyon vonakodó és túl félénk/félős, akkor simán.
2023. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, azért azt ne feledd mindig kettőn áll a vásár

Nem minden nő tud egyformán laza és önfeledt lenni egy-egy hapsival. Elmondod privátban hány éves a leányka?


Masrészt ha igazán jót akarsz neki, első alkalommal csak pettinget beszélhetek meg. Én ezt tenném a helyedben, igaz nem vagyunk egy korcsoport. Ha nem tudod ellazítani teljesen és félős marad akkor (lehet bármilyen nedves és lehet bármennyire kicsi a farkad), tuti fájni fog neki.



33F

2023. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!