Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm miért neheztel rám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért neheztel rám ezért és nevez így emiatt?

Figyelt kérdés
Szerettem volna nyelvvel kényeztetni a nemi szervénél de nem voltam rá képes mert megint nem vágta le a szőrt aminek rendesen volt vizelet szaga és undort kaptam. Kérdezte mi a baj elmondtam neki normálisan aztán elmondott minden érzéketlen büdös tahó bunkónak azóta nem engedi hozzáérjek. De én miben hibáztam?
2023. máj. 19. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Hogy vele vagy. Keress vmi igényesebb nőt.
2023. máj. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szörfóbiás ha rendezett és tiszta, de mégis eddig ahány szőrös barátnőm volt egyik sem tudta szagtalanul tartani rendesen.
2023. máj. 19. 16:38
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Ki is dobnám, ha még neki állna feljebb. Képem nem lenne a büdös p.námat odatartani, hogy nyalják ki.
2023. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
77%
Es meg neki allt feljebb? 🤣🤣🤣 edes istenem..
2023. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Akár szőrös, akár nem, a nemiszerveknek szaga van. A tiédnek is. Ezért minimum az alsó fertályat célszerű rendesen vízzel-szappannal megmosni mielőtt akció van.
2023. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Ilyesmi előtt ti nem szoktatok zuhanyozni?
2023. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
18%
Enyemnek nincs szaga, mert en illatositott nedvestorlovel is attorlom zuhanyzas utan..bocsika :D
2023. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
25%
Ja es csak utana teszem szet a labam , nem pedig hugyozas utan
2023. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

10, minden ilyesmit TILOS oda használni, mert felborítja a pH értéket, és rettenetes gombás fertőzéseket lehet elkapni ezáltal.

Kizárólag vizzel szabad ott tisztálkodi.

2023. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Zuhanyzás után nyilván nincs szaga... Erre próbál mindenki célozni, hogy zuhanyozni kell előtte, különben szaga van.
2023. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!