Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha én ilyen vagyok akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én ilyen vagyok akkor sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Nagyon béna és félénk vagyok az ismerkedésben, barátaim sincsennek, barátnőm sem volt soha. Csendes vagyok, nem vagyok helyes, vékony alkatom van. Szerencsétlennek érzem magam. Eddigi tapasztalataim lányokkal csak azt erőstették bennem hogy mekkora szerencsétlen vagyok és senkinek nem kellek.
2023. máj. 19. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
És? Semmi nem jár alanyi jogon. Nőlj fel es tegyél is a dolgokért ne csak sírj..
2023. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Gyúrd ki magad, akkor tuti lesz barátnőd. Meg önbizalmad is.
2023. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Hát lehetséges, hogy nem lesz.
2023. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%
Sosem lesz. Bye
2023. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ne temesd el magad! Ha látod, hogy mi a gond magaddal, akkor változtass azokon a dolgokon, amiken tudsz!

Járj társaságba, kezdj valami hobbit ahol közösségben is lehetsz! Kezdj valami sportot, ahol másokkal együtt vagy, ismerkedhetsz! Gyúrjál és egyél többet hogy megerősödj!

Ha mindez a komfortzónádon kívül van az nem baj, sőt! Az segít a változásban! Biztos nem megy minden simán, de minden tapasztalatból lehet tanulni. Hajrá, meg lehet változtani dolgokat! :)

2023. máj. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!