Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fáj a barátnőmnek a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a barátnőmnek a szex?

Figyelt kérdés

Barátnőm és én lassan 2 éve együtt vagyunk,azóta vagy 20x próbálkoztunk a szexszel,de mindig fájt neki.Hiába volt olyan nedves,hogy csurgott belőle,akkor is fájt neki

Mondjuk vastag farkam van

De az ujjamtól nem fájt,csak a farkamtól

Mit lehetne tenni? Sikosító még? Vagy nőgyógyász?


Valamint ha nem oldódik meg,akkor szakítsak? Elvégre nagyon fiatal vagyok,nem akarom szex nélkül leélni az életem



2023. máj. 20. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb előjáték, türelmes, lassú punci tágítás.
2023. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem változik, szakíts ja!
2023. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Próbáld meg behatolás előtt kézzel tágítani a huvelyet!Először csak a peniszed makkjat told be neki,de csak lassanként!Amikor már benne van teljesen,akkor már beljebb is hatolhatsz vele,de csak érzéssel! Használj sok nedvesitot!Szerintem szépen,lassan kitagul a vaskos peniszed méretére!
2023. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
A szüzességét elvetted már? Ha nem sikerül,akkor a nogyogyaszaton érzéstelenítés mellett át vágják a nagyon vastag szuzhartyat!Azután majd már betolhatod neki a nagyon vastag peniszedet is!Szerintem a vastag szuzhartya lehet a fájdalom oka!Minden nő huvelye képes idomulni minden méretű peniszhez!
2023. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!