Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik járnak prostikhoz, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik járnak prostikhoz, ti kiveritek mielőtt mentek vagy nem?

Figyelt kérdés

2023. máj. 20. 18:50
A kérdező szavazást indított:
Kiverem mielőtt megyek
Nem verem ki mielőtt megyek
Egyszer így, egyszer úgy
44 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy gyors orál, majd egy hosszabb menet.
2023. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem verem ki, nem vagyok gyorstüzelő.
2023. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Esküszöm nem értem. Minek kellene előtte ezt tenni?
2023. máj. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Aki nagyon hamar elélvez,annak érdemes kiverni,hogy ne süljön el egy perc alatt.Aki meg nem gyorstüzelő,az döngesse meg azt a puncit a pénzéért.
2023. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4: ez hülyeség. Pont azért megy az ember prostihoz, hogy élvezzen és ne kiverje magának.

Ha gyorstüzelő, leszopatja 2 perc alatt, kis pihi és mehet a második. Mi a fenének verjem ki ha van valaki akinek pont az a dolga, hogy elélvezzek?

2023. máj. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért megyek, hogy ne kiverjem.
2023. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Te ha étterembe mész, bedobsz otthon még egy szendvicset?
2023. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#5:Voltál már prostinál? Mert részben igazad van részben nem.Én voltam többnél is.Ha fél órát kérsz,az függetlenül az időtől,1 elélvezést tartalmaz.Nem küld el,ha 10 perc alatt elélvezel.Símogat,beszélgettek,stb.Az egy órába már több menet is van.Arányában olcsóbb is,mint kétszer fél óra.
2023. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ha degusztációs étterembe megyek, akkor oda nem kopogó szemekkel állítok be, hanem kb. semleges-jóllakottan. Ha meg meg akarok kajálni, akkor persze éhesen megyek. Na, így vagyok a prostikkal is. A jobbakkal, ha pl 2 órát foglalok, akkor előtte tutira kiverem, nem azért, mert gyorstüzelő vagyok, hanem mert akkor ki akarom élvezni a nő zamatát, nem szeretném, ha ebben az orgazmuskényszer befolyásolna.
2023. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem, hogy egy óra két élvezés legalább. Így is hirdetett a "hölgy". Aztán egy gyors szájba sülés után már dobott ki az ajtón. Ritka rossz élmény és szolgáltató volt. De az oldal még kritikát se engedett írni róla.
2023. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!