Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez miért van? És ez örökre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? És ez örökre így marad ?

Figyelt kérdés

Egész életemben összesen 2 személlyel voltam együtt szexuálisan. Az egyik a volt párom akivel 4 évig voltam együtt és ő volt nekem az első, a másik egy kalandnak mondható volt csak.

Az exemnek elég nagy volt 20 centi is lehetett. Júliusban szakítottam vele, utána még néha összejartunk. Később jött ez a másik illető, neki már kisebb volt. Nem volt kicsi inkabb átlagos, de vékonyabb valamivel. Amikor vele együtt voltam allandoan olyan hangot adott ki a puncim mint a fingas és nekem ez annyira gáz volt. Többször is szexeltunk de mindig ez volt. Az exemmel nem volt ilyen max ha kutyaban csináltunk és vegeztunk felalltam akkor egy minimálisan esetleg. Ez már örökre így lesz ? Állítólag azért lehetett ez mert a másik pasinak ugye kisebb volt és így a levegő is bejutott. Ez után már ha ismerekedek mindig félek nehogy túl kicsi legyen a farka annak az adott személynek mert nem akarom hogy ez legyen újra. Már több mint fél éve nem voltam együtt senkivel, nem mondom hogy e miatt de ha belegondolok ez is benne lehet. Ezentúl ha valakinek kisebb a farka mint az exemnek akkor mindig ez lesz ? Vagy ugye most hogy nem szexeltem régóta már szűkebb lettem és ha kicsit kisebb lenne mégis a pasinak ugyanúgy jó lesz ? Vagy ilyenkor mi van ? 😂😂😂 egyáltalán letezik ilyen hogy ennyi idő után valaki szűkebb legyen? 😂 bocsi leher hogy hulye kérdés de tenyleg erdekel

22/L



2023. máj. 21. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Ismerkedéskor jelezd mindig, hogy a pin@dban sok a kartergáz 😂😂😂😂.
2023. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂😂😂
2023. máj. 21. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, csak más szögből csinàlta…
2023. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
A pf mennyisége nem függ a mérettől, sokkal inkább a póztól és hogyan "járatják". Amúgy meg felnőtt ember tudja hogy ez ezzel jár és nem fintorog miatta.
2023. máj. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
A feleségem pinája akkor is prüttyög, amikor kézzel izgatom a csiklóját. Másé meg akkor sem, ha bármit csinálok vele a farkammal.
2023. máj. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Írj. Felproballak es meglatjuk
2023. máj. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Elvileg felnőtt férfnit nem hozza zavarba a puncipuki. Akit meg igen, azzal ne járj össze szekelni.
2023. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Engem egyáltalán nem zavar a dolog... Bár csak nagyon ritkán fordult elő. :D Ezek szerint jó a méretem... :D
2023. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attol van, hogy tulságosan kihúzza miközben mozog benned így bekerül a levegő.

A volt pasimmal nem volt ilyen, a mostanival (sokkal nagyobb van neki) nagyon sokszor

Nem rajtad múlik, ne aggódj

N

2023. máj. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!