Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vettétek már el ellenkező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettétek már el ellenkező nemű szüzességét úgy, hogy már tapasztaltak voltatok?

Figyelt kérdés

Hány ilyen eseted volt?


Hogy ment az első, ki irányított?

Milyen pózban kezdtétek és milyen pózok voltak még?

Mennyi ideig tartott a szex része?

Gumival, vagy gumi nélkül ment?

Hány orgazmus jött össze?

Hány évesek voltatok és mennyi a partner?

A fiú, vagy a lány fél voltál?



2023. máj. 23. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Egy alkalommal vettem el valaki szüzességét.

A kezdeti petting után árvettem teljesen az irányítást, meg is volt hozzá a bizalom szerencsére. Annak ellenére, hogy, nem voltam azelőtt szűz csajjal. Egy kellemes orál után missziben folytattuk és ebben is fejeztük be. Gumi nélkül csináltuk megszakítással, és fogalmam sincs mennyi ideig tartott. Tippelni sem tudom, ilyenkor elvesztem az időérzékem. Nem volt egetrengető orgazmus, de élvezte az biztos.

28 voltam, 17 a barátnőm.

2023. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Volt már ilyen. Én már tapasztalt voltam. f.
2023. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

5 lánynak voltam az első eddig.


Minden esetben én irányítottam és segítettem nekik ellazulni, oldani a görcsöket, izgulást. Fontos volt, hogy türelmes és figyelmes legyek, mert szerettem volna, ha minden lánynak jó élményként marad meg az első. A visszajelzések alapján úgy gondolom, hogy ez sikerült.


Többségében misszionárius volt, de volt akinél lovagló volt az első. Utána természetesen több pózt is kipróbáltunk :-)


Mivel van egy saját behatolási technikám, amivel minimalizálni tudom a fájdalmat, ezért az első minimum szex minimum 15 percig tartott.


Megbeszélés kérdése volt, volt akivel gumival, volt akivel anélkül.


Mivel előtte elég komoly előjáték is volt, ezért minden lánynál alapból megvolt az orgazmus(volt akinél több is) behatolás előtt, de az egyiknél szex közben is összejött egy, amin mindketten meglepődtünk. Mondjuk Ő már korábban sokszor ujjazta magát, így könnyebben ki tudott tágulni.


Változó, volt köztük több tizenéves (17, 18), de 21 és 22 éves is.


A fiú voltam.

2023. máj. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

3 lánnyal voltam így.


Ki irányított volna? Én voltam a tapasztalt, szóval én, de nyilván figyeltem a csajszikra.


Misszi, nem volt más.


10-15 perc


2 gumival, 1 gumi nélkül


Nekem egy, nekik egysem, első szex, szóval ne várjunk csodát.


Nyilván orgazmusig nyaltam őket.


Elsőnél 17 voltam a csaj 14, a másodiknál 18 voltam, a csaj 17, az utolsónál 33 voltam, a csaj 20.


34/F

2023. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, eddig csak nagyon tapasztalt csajokkal volt dolgom. De igazából különösebben nem is vàgyom rá hogy szűz lànnyal legyek
2023. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Heteróként nyilvánvalóan ellenkező nemű szüzességét veszed el 😂

Volt már szűz partnerem, s rengeteg a kérdésed DE mindegyik egyénfüggő volt, s nem vezetek ezekről a dolgokról listát. A szex élvezetre, a partnerrel történő kellemes időtöltésre megy, nem arra hogy statisztikát vezess.

Ezt tanácsolnám neked is - a partneredre figyelj ne másra!

2023. máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
48%
Egyetlen egyszer fordult elő, aztán letettem róla. Egyrészt én sem élveztem annyira, mint egy tapasztalt partnerrel, másrészt pedig nem akartam, hogy a színpad mögötti rendetlenségben, egy ledobott pokrócra emlékezzenek, mint első alkalom.
2023. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
8 lánynak. Kivel hogy. Jó nagy marha kérdések...
2023. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!