Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők! 13 cm hosszú és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! 13 cm hosszú és csupán 3.7 cm vastag péniszt Ti megérzitek?

Figyelt kérdés

Nem kell sem nyugtatgatni, a lelkemet ápolni, sem beszólni/leszólni…


Nem ismerjük egymást, csak simán kiváncsi vagyon rá, hogy ezt a méretet megérzitek e. Nem kell túl bonyolítani.


A válaszokat előre is köszi!



2023. máj. 23. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Mint ahogy a férfiaknak a pénisze, úgy a lányoknak a hüvelye sem egyforma méretű. Van akinek pont jó, és lesz akinek nem nyújt túl nagy izgalmat.
2023. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Egy ujjal is ki lehet elégíteni egy nőt. Az lényegesen kisebb a farkadnál. Egyszóval igen.
2023. máj. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Igen, kisebbet is.
2023. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Ki lehet ujjal is elégíteni egy nőt igen, ettől függetlenül már nem egy nőtől hallottam, hogy volt olyan partnerük akinek a farkát alig érezték.
2023. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Ha nem mosod akkor igen. Akkor már messziről megérezni.
2023. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Még hosszra csak-csak, de nagyon vékony. Ez max 11 centis kerület.
2023. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Igen, megérzik! Olyan jó érzés nekik, hogy felhívott az exem akinek ez jutott utánam, hogy fussunk már össze... Ha érted.
2023. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Voltam már nagyfarkúval és kisfarú sráccal is. Nagy farokkal is lehet bénán dugni, alig vártam vége legyen.

Most van egy srác akivel rendszeresen összejárok, egy visszahúzódó fiú, akiről a hétköznapokban azt hinnéd nem is érdekli a szex, annyira nem beszél ilyesmiről. Neki 15 centis és vastag, de hihetetlen amit művel az ágyban. Alapesetben mindig izgattam magam kézzel szex közben, hogy orgazmusom legyen, hát vele magamhoz se kell érnem és a mennybe repít. Szóval nem ítélkezettek előre csajok.

2023. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem
2023. máj. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14%
Nekem sokkal vastagabb ;)
2023. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!