Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Behatolás felhúzott fitymával?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Behatolás felhúzott fitymával?

Figyelt kérdés
Csajom jobban élvezi a szexet ha a fitymámat felhúzva (síkosan) dugom be neki a péniszem. Viszont ezt anélkül nemtudom megtenni hogy ne fognám mivel visszacsúszik amint kihúzom. Erre esetleg valami tippetek van esetleg? Péniszgyűrűn gondolkoztam hátha az visszafogná de nemtudom van e esetleg erre megoldás. Választ előre is köszi.

2023. máj. 23. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Nincs neked csajod haver a két kezded kívül
2023. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Merev a fasz akkor a fityma Hátra csúszik-lecsúszik mindenhogy, behatoláskor.

Kivétel aki fitymaszúkületes

2023. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Péniszgyűrű nem tartja vissza, az nem erre való. Amúgy meg azt mondod a csajodnak hogy hátra volt húzva, úgysem érzi 1-2 húzás után hogy raktad be mert besíkosodik a p.ncinedvtől.
2023. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

tartsam én?


30/F

2023. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Aktus közben a férfi nemszerv előretolásakor a fityma hátra, viszaházásnál, a makkra vissza csúszik. Ha ezt nem tudod, tényleg nincs nőd. De maszturbálásnál is ez a helyzet, amiben lehet tapasztalatod.

A körülmetélés megoldja ezt a "problémát" , ha vállalod. :) Igaz ott is csak részben.

2023. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Pillanatragasztot cseppents a belso oldalara es utana par mpre fogd a kivant helyre, tuti lesz a hatas csak vigyazz az ujjad ne legyen olyan
2023. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Ezt nem érzik a csajok.
2023. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
legtöbbször azt se érzik a csajok, ha tövig beteszem, majd pont ezt fogja megérezni
2023. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ebben a helyzetben, aztán körülmetéltettem magam. Előtte hansaplast-tal próbálkoztam, de metélten sokkal jobb.
2023. jún. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyszerűen elképzelni sem tudom, hogy lehet eltakart makkal dugni (kivéve ha szükület vagy letapás van és nem megy hátra a bőr)...

Mondjuk azt, hogy a rendeltesét szerű használat során a fedetlen makk surlódik a puncihoz, hisz úgy ad élvezetet leginkább.

2023. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!