Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Szex közben volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szex közben volt már olyan, hogy a farkatokat vertétek élvezéskor?

Figyelt kérdés
Tehát hogy amikor elélveztetek, akkor nem mozogtatok, hanem vertétek a farkatokat a lány puncijába? (Tehát nem a külvilágba.)

2023. máj. 25. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Magyarázd már el, mert nem áll össze a kép. Értem, hogy van aki tág, de eddigi legtágabb partneremnek az öklöm nem fért be, 5 ujj punciba, 4 ujj seggbe, farok + egész csuklón nem fért be sehova :D
2023. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a krémes pitére gondol a kérdező :)
2023. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen, a lány melleire, mert azt kérte!
2023. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Tehát úgy érted, hogy a farkam vége még a csajban van, és úgy verem belé?


Nem, sosem volt ilyen.

2023. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra gondolsz, hogy olyan volt -e, hogy kihúztam és kivertem, igen. De hogy a puncijában verjem, az fizikai képtelenség.
2023. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehetetlen. Sokáig gondolkoztál ezen a kérdésen? Gratulálok.
2023. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A p.nciba nem fér be a markod + a broki, ha meg már bent van a cerka vége akkor inkább dugsz és nem vered. Bocs, de te se nagyon láttál még p.nát élőben...
2023. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan volt,hogy dutam,a csaj meg ráfogott az ujjaival. Nagyon tág volt,nem bírtam elmenni csak úgy simán.
febr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!