Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rutinos prostizók! Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rutinos prostizók! Ti mit reagáltok, ha a hölgyről a helyszínen derül, ki a lehúzós stílus, de az "ajándékot" már eltette?

Figyelt kérdés
Sok olyan beszámolót olvasok, hogy kiderült, de nem tettek semmit. Ilyenkor azért megpróbáljátok jó irányba terelgetni a dolgot, vagy nincs mit tenni? Gondolok olyanra, hogy a csúszkamasszázs igazából egy 20 centis távolságról való nyomkodás olajjal. Ilyenkor van értelme szólni, hogy tartsa be, ami az adatlapon van, vagy csak ront a helyzeten?

2023. máj. 26. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdésed, mi volt a problémád? Nem tett meg amiért fizettél?
2023. máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csak rólam van szó, hanem az elutasított beszámolók íróiról. Olyan esetre gondolok amikor egy ápolt, udvarias és nem torzképű férfi nem kapja meg amiért megy. Pl. masszázs esetében az történik, amit fent írtam.
2023. máj. 26. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1) Telefonon beszélsz vele, s abban az 1-2 percben a hangjából, a hozzáállásából megpróbálod felmérni mennyire megbízható (emberismeret ugyebár). Ha valami extrát kérsz akkor nyugodtan megkérdezed mi van benne, milyen tartalommal. Legyél viszont tárgyilagos, nem órákig diskurálsz vele (ld. ha jól értem csúszkamasszázst akarsz, akkor megkérdezed lábbal/kézzel/mellel stb. csinálja-e).

2) Elolvasod a beszámolókat. A keresettebb k.rváknak már fontosabb a reputációjuk 1-1 lehúzásnál.

3) Ha valami nem passzol (pl. nyilvánvalóan kamu v. nagyon régi kép) akkor még fizetés előtt sarkon fordulok és szevasz.

2023. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat! Sajnos futottam már bele olyanba amit már nem tudtam megelőzni. És rossz olvasni, hogy egyeseket jó, hogy össze nem présel a mellével, téged meg éppen csak beken a kezével.

És nyilván nem lehet a vonzalmat ráerőltetni, de akkor olyan legyen kiírva alapnak, amit minden ápolt és tisztelettudó vendégnek megtesz, nem csak az álompasinak.

2023. máj. 26. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!