Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az,hogy sokan azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy sokan azt mondják,boldog házasságban élnek,közben meg hajszolják a neten a titkos szex kapcsolatokat? Mire jó ez:?

Figyelt kérdés
Ezt soha nem bírtam megérteni,hogy elveszel valakit feleségül,elvileg akkor szexelsz vele amikor csak akarsz, mert ott van,és szereted őt. Jó persze,vannak olyanok is,amikor a nő fáradtabb és nem akar összebújni.Na, de azért mégis.. Valaki egy ismeretlen nőért kockára teszi a házasságát,és a gyerekeit is, ( ha vannak), mert ugye a legtöbb nő,ha ilyesmi derülne ki a férjéről azonnal elválna. Akkor megéri ez? Miért nem addig hajszolta a nőket, amíg nem köteleződött el? És mit vár egy idegen nőtől? Ő csak lyukat tud szolgáltatni,de érzelmeket nem. Miért jó az,hogy érzelemmentesen megdöngetnek valakit,és mindenki mehet a dolgára? Ilyenkor szokott az lenni,hogy ellaposodott a kapcsolat,meg nem jó, és izgalmas a szex. De ha már évekig együtt élsz valakivel, akkor nem ismered ki annyira,hogy esetleg különböznek az igényeitek?28(n
2023. máj. 27. 10:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Az a gond, hogy a férfiaknál egy bűnös ösztön ez, hogyha a világ legjobb nője a tied, akkor is megkívánsz más nőket is. Én ismerek olyan nagyon sikeres középkorú házaspárt (negyvenéves korosztály), ahol mindketten nagyon komoly karriert futottak be, a nő még most is nagyon dögös, van 2 szép gyerekük, sokat utaznak együtt, minden. És a nő megengedi a férjének, hogy félredugjon ha úgy kívánja, egy feltétellel, hogy nem is akarja tudni, hogy kit dug és mikor. Több mint 20 éve együtt vannak, és tisztában vannak vele, hogy bármit vetnek be, már ellaposodik a szex, és minthogy tiltsák egymsásnak, amiből csak frusztrációk vannak a végén, inkább kalandoznak néha (szerintem a nő is szokott félredugni, ezt nem tudom biztosan). Van akinek ez elfogadhatatlan, és én meg is értem, de ez a szex téma bizony ilyen.
2023. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan lányt, akinek vőlegénye van, és neten, szexpartnert keres. Regisztrálva oldalakon.

Miért mindig csak a pasik?

2023. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, kedves kérdező, az évek során változik az ember. És ez nem csak a férfi oldalt érinti, pont ugyanúgy előfordul a nőkkel is. Egy párkapcsolatban mindkét fél változik. Ami jó volt 10-20 éve, ma már nem annyira jó. De még ha jó lenne sem ugyanolyan a partner, mint akkor volt. Felvesz a másik fél által idegesítő szokásokat, más lesz az érdeklődése, stb. És akkor még nem beszéltünk arról, hogy amit a kapcsolat elején - tudatosan vagy sem - esetleg elnyomott magában valamelyikük (vagy mindkettő), az előbb-utóbb a felszínre tör. Ez bármi lehet, jellemzően a szexben szokott érzékenyen jelentkezni, mert nyilván az nem olyan megbotránkoztató, ha egy nő 20 év kapcsolat után nekiáll hímezni, vagy egy férfi hirtelen ellenállhatatlan vágyat érez a korongozás iránt.

Hogy miért vannak ennek ellenére mégis együtt? Számos oka lehet. A társadalmi nyomás, az erős vallásos neveltetés, a közös gyerek, a lakáshitel, a megszokás... a sor végtelen.

Mindenkinek, aki félrelép, megvan a maga története. És aki egyből reagálva elítéli a "bűnöst", sosem tudhatja, hogy mikor kerül olyan élethelyzetbe, amikor ő is bűnössé válik. Nem egy ilyen ismerősöm van (nő is, férfi is), akik korábban "én nem, sosem", aztán pár év múlva mégis...

2023. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

Egy erzelem mentes urites mindig jo , azert nem ku..aval mert ott fizetni kell . A szexpartnerhez meg vissza lehet jarni !

A felesegemnek is van 1 lokoje, de neki nem enged meg mindent mint nekem. Nekem is van 1-2 lany akihez jarok … kozben otthon minden heten 3-4x szeretkezunk . Gyerek is van 2 es tervezzuk a harmadikat is es mi igy vagyunk boldogok .

Felesegemnek amugy egy nagyobb farok hianyzott ezert tartja Robit, de en megertem mert en csak egy 13-assal rendelkezem…

2023. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hm..
2023. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

4es

Sírok, mekkora troll vagy 😂 De már unalmas ez a 13 centis témád.

Én még annyit tennék hozzá, hogy sokszor a jó szexet és a boldog párkapcsolatot teljesen ellehet különíteni egymástól. Lehet baromi jó a szex egy fiatal csajjal, akivel minden más problémás. És lehet szar a szex a feleségeddel, vagy nincs is, de minden más isteni (az együttélés, a közös kassza, a hobbik, a gyerekek, az utazások, a közös emlékek, egymàs rokonai, stb)

1es voltam

2023. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A 3as tökéletesen leírta a választ. Majd ha a kerdező is

10-20 évet él le vkivel utána tegye fel magának ezt a kérdést.A szexben is mint az életben is változnak az emberek vágyhatnak másra/ élményekre/

2023. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, fiatal vagy még. Idővel sokkal-sokkal nagyobb tapasztalatod lesz, és meg fogod érteni.
2023. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De a saját partnereddel nem tudsz élményt beletenni a szexbe?Mivel másabb egy másik nővel?
2023. máj. 28. 09:19
 10/18 anonim ***** válasza:

A sajátjának is javasolható hogy igenis dobják fel a házasságot új fehérnemű, szerepjáték, 3mas szex

/ kizárólag szex és nem féltekenykedés!! hangsúlyoznám/ stb.Ez csakis akkor működik persze ha a másik fél is belemegy...ha az érdeklődés egyoldalú akkor hiábavaló....

2023. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!