Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy nem az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy nem az a prosti fogadott, aki a hirdetésben szerepelt? Mit csináltál?

Figyelt kérdés

2023. máj. 27. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
#1 akkor már nem élnél mert a stricie nem hagyta volna annyiban 🤣
2023. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem ugyi?
2023. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Konkrétan kamu kép volt feltöltve és köze nem volt a csajnak hozzá. Fogtam magam és eljöttem. A k.rva hápogott, kiabált meg fenyegetőzött utánam a lépcsőházban de lesz.rtam eljöttem és kész. Majd felnyomtam az RL-en (valószínűleg más is járt így mert utána leszedték a hirdetését).
2023. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
14%
Megdugom egyből aki ajtót nyit, bármi is legyen az.
2023. máj. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

Egyik kollégám járt így. Egy nagyon buja cigó 20 körüli lány hirdette magát mire egy tépett hajú, büdös, fogatlan, agyon tetovált 50 körüli cigó nő fogadta. Ő is haza akart menni de rokonság minden nemű szexuális aktus nélkül kiverte belőle a pénzt (szó szerint 8 napon túl gyógyuló) majd nem csak a megbeszélt összeget mert mivel akkor volt fizetés az ismerősöm teljes bevételét elvették, pontosabban kiverték belőle. A felesége az nap elhagyta és nem sokkal később beadta a való pert. Ő azóta nem dolgozik a cegnél így nem tudom az asszony szemet hunyt e esetleg vissza lépett a válastól.

Lehet kamunak tűnik a sztori, de nem az

2023. máj. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
5. Hát azért ebben az esetben megértem az asszonyt, pedig ti panaszkodtok elméletileg hogy minden nő frigid. Hahah, jó vicc amúgy, mert nem úgy van ám. :)
2023. máj. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A beszamolok-on elvétve vannak ilyen esetek. Vagy csak túl régi képpel hirdet a csaj, vagy agyon van retusálva a képe. Az nagyon ritka, hogy teljesen más legyen, általában logisztikai probléma (ha nem ők kezelik a telefonjaikat), vagy csak simán a másik csaj nyit ajtót, mert az elsőnél még ott a vendég, vagy épp fürdik, stb.
2023. máj. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
3%
Teljesen mindegy, hogy ki nyit ajtót, csak legyen rajta lyuk.
2023. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Egyszer volt....

De szimpatikus volt a csaj és megdugtam anélkül, hogy említettem volna neki, hogy nem ő van a képeken.


Természetesen ha nem lett volna szimpi akkor leléptem volna.

2023. máj. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
A rosszlanyokon adnak pénzt is ha kamu hirdetést találsz és gondolom le is szedik azonnal
2023. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!