Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férjes nőként maszti közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjes nőként maszti közben egy pasira gondolok és van hogy alig néhány perc alatt végem is van. Ez rohadt gáz?

Figyelt kérdés
Van szex a férjemmel,de nem a legjobb.30 évesek vagyunk.Ezt a másik férfit csak látásból ismerem szinte a munkahelyről. Nem is az esetem igazából,de vmiét nagyon felhúz.
2023. máj. 27. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem, sokaknál így megy.
2023. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Van ilyen néha..
2023. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

teljesen normális

az újdonság mindig izgalmas, emellett a látásból ismert pasit a fantáziáidban olyan szupernek képzelheted, amilyennek csak szeretnéd.

2023. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem hinném. 9 éve vagyok férjnél, és bizony néha az én gondolataim is meglódulnék szex közben. Gyakoribb ez,mint gondolnánk:)
2023. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Fiatal fiúként az idősebb nők izgattak, most hogy elmúltam 40 még mindig :DDD igen nem gáz ha másra gondolsz, mert ha csak arra gondolsz akivel vagy akkor ő tuti nem rád gondol. Ha ő jár a fejedben még mindig, még 15 év után is...szívás
2023. máj. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Engem inkább az zavarna a helyedben, hogy nem a legjobb a szex a férjeddel, ezen kezdenék el dolgozni.
2023. máj. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
"de nem a legjobb" - ahogy fent is írják itt van a fő bökkenő. Most még csak a gondolatok, fantáziák, de érik a kapcsolat erős kihülése, az érzelmi eltávolodás. Szokták mondani ha éhes valaki akkor csak a kajára tud gondolni. Márpedig te szexuálisan éhes vagy ha rossz a szex otthon.
2023. máj. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Kicsit sem . Ez csak fantázia. Viszont azért probálj lépni , hogy a férjeddel jobb legyen.
2023. máj. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz.
2023. máj. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes.
2023. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!