Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Van olyan barátnőd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Van olyan barátnőd hogy ha megkérne hogy csatlakozz hozzá s párjához simán belle mennél ?

Figyelt kérdés

2023. máj. 28. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen van, de csak egy és ő nem fog 😂
2023. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Van
2023. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Nincs, mármint külsőre vonzóak, csak nem vagyok biszex és a pasijuk nekem tabu, aszexuális a szememben, mint egy tesó.
2023. máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt szó parcsererol. Aztán a barátnőm visszalépett, pedig mindenki benne lett volna. Lehet így a jó.
2023. máj. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kirúgtak az albérletből, akkor hirtelen nem volt hova mennem. A barátnőm megengedte, hogy náluk lakjak, igaz egy minigarzonban élnek ők is. Egy matracot letettünk, és azon aludtam. Lefekvés után végig hallgattam ahogy szexelnek, akkor mindig felizgatott, és magamhoz nyúltam. Nagyon kényelmetlen volt a matrac, reggelre fáradtabb voltam mint amikor lefeküdtem.

Aztán egyik este a barátnőm mondta, hogy ne szenvedjek a matracon, menjek a hatalmas ágyukra, s ha van kedvem, be is szállhatok, őt nem zavarja.Amikor eljött náluk az esti szex, akkor megkérdezték, hogy részt akarok-e venni benne? Igent mondtam.

Soha nem éreztem hogy a barátnőm féltékeny lett volna, pedig igen sokat szexeltem a pasijával.

2023. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os, de mindig csak a baratnod jelenlétében?
2023. máj. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
7 - persze, szigorúan, és kizárólagosan! - 6-os voltam.
2023. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
van, volt is.
2023. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Belle.
2023. jún. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!