Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hétvégén felmegyek hozzá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétvégén felmegyek hozzá, filmezés a terv, megkért, aludjak ott. Készüljek, hogy lesz valami?

Figyelt kérdés

3 randink volt eddig és még csak az ölelésig jutottunk.


Nőként nem akarom kezdeményezni a csókot, ez valamiért mindig a férfiakra hárult eddig, de őt nem igazán értem, mert lelkes nagyon, de úgy tűnik nem akarja elsietni a dolgokat. Nagy váltás lenne, ha filmezés után most meg nekem esne kb.


Egy barátnőm járt már így, épp csak eljutottak a csókig amikor először ott aludt a srácnál. Semmi nem volt gyakorlatilag, mondjuk nem is maradtak együtt. Ezek szerint hiányzott a kémia.


Nem tudom mi lenne a megoldás, legyek nála rámenősebb? Erőltetni nem akarom, de a csókig jó lenne eljutni.



2023. máj. 29. 10:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármi benne lehet a pakliban. Nekem is volt, hogy 2. randin felhívtam a csajt filmezni, és mivel vele pont komoly célom volt, így eszembe sem volt szexet kezdeményezni 2. randin. Ehhez képest, amikor filmezés közben csókolózni kezdtünk, meg volt kis simogatás közben, elkezdett vetkőztetni... Úgyhogy akármi is lehet, nyilván rajtatok múlik. Ha be is próbálkozik óvatosan a leírásod alapján ha te visszakozol úgysem fog erőszakosan rádmászni, így nincs félnivaló. 33/F
2023. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Ezt soha nem értettem. Mi az értelme a dugás nélküli együttalvásnak? Csak szenvedés mindkét fél részéröl.
2023. máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor engem "ott aludni" hívtak, mindig volt szex. Volt aki kezdeményezett is, a kevésbé rámenősek célozgattak, kétértelműen viccelődtek, ilyesmi... De szándék mindig van, ez biztos, esetleg az óvatosabbak rád hagyják hogy irányíts.

34N

2023. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Alvás biztos lesz.
2023. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég sanszos meg is akar búbolni, a kérdés csak az hogy vezeti fel a dolgot. Mer-e megcsókolni, kezdeményezni vagy sem. Ha akarsz tőle valamit akkor legyél nyitott és nyugodtan mert "közeledni", jelzéseket adni.

Ja és vigyél gumit (hátha a pasi elfelejtette a nagy készülődésben, jobb ha nálad is van).

2023. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Kérdezd meg tőle hogy meg akar a b.szni.

Ez a tiszteséges egyenes hozzaállás.

2023. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Férfi szemmel nézve: Ha nő lennék és 3. randi után elhívna a pasi magához aludni és én elmennék azzal egy elég egyértelmű jelét adnám, hogy szabad az út. Ha ennek ellenére nem lépne akkor reggel agyő. Mert akkor mi a francot akar egyáltalán?
2023. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Én ebben egyedi vagyok. Ha valakinek azt mondom alvás, akkor alvás. Volt, hogy azért dobtak mert nem volt semmi és olyan is, hogy az éj közepén másztak rám.

36 F

2023. máj. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Látod 8as. Pont ezt írtam , 7es ként. Ha felmegy a nő akkor azért mert már bele élte magát a helyzetbe, hogy meg lesz dugva. Bejösz neki, elgondolta már, hogy milyen lenne, akarja és te meg alszol mert te alvást mondtál. Nyilván ismerkedési időszakban nem mondja az ember azt, hogy gyere fel, b@szni akarlak hanem ott aludni hívja és mindenki tudja mit jelent. Ezzel szemben te nem hozod az elvárást. Egy új nő aki vonzó, hisz azért hivod, izgat, újdonság varázsa stb és te alszol. Persze, hogy kiábrándító. A nők ezt úgy veszik, talán jogosan, hogy hogy nem eléggé vonzó számodra ha te aludni tudsz/akarsz amikor ő ott fekszik melletted.
2023. máj. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem aktuális a téma, végül dobott mert nincs túl az exén.
2023. jún. 3. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!