Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő akinek bilincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő akinek bilincs fétise van?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen jellegű fétised akkor az milyen mértékű? Pl szex közben szereted ha rajtad van egy kézbilincs? Esetleg már az is érdekel hogy az milyen fajta (zsanéros, láncos, merev stb). Vagy szexen kívül is szereted ha rádrakja párod csak úgy, vagy előjáték gyanánt? Kipróbálnád ha lenne lehetőséged kéz, láb bilincseket deréklánccal (ilyenre gondolok: [link] ) vagy ez már sok?

2023. máj. 29. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen kipróbálnám! Vettünk már egyet, de még nem volt lehetőség kipróbálni. Szeretem ha a férfi domináns, a kiszolgáltatottság ez esetben izgató!
2023. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Arról szoktam fantáziálni, hogy az ágyhoz bilincselve kopaszra borotválják a fejemet.
2023. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen nőket szerencsére.:)

Ha nem is fétis szintű, de érdekli és izgatja őket a bilincs és ez jó dolog.

2023. máj. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 subrette ***** válasza:
100%

Szexen kívül is szeretem. Hollandiában, bulinegyedben az utcán is sétáltam már megbilincselt kézzel. Ujjatlan ruha volt rajtam, így rejtegetni sem tudtam, de nem is akartam.

Tizenévesen házibuliba "elővezettek" megbilincselve. Úgy mondták, hogy emeljem az esemény fényét. Különböző feladatokat kellett teljesíteni, hogy levegyék rólam: pl. végigcsókolni a jelenlevő fiúkat vagy engedni, hogy letapizzanak. Tizenévesen ez nagyon izgalmas és önbizalomnövelő volt.

Számít a bilincs fajtája, mert szeretek újabb típusokat kipróbálni.

2023. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Előjáték és szex alatt szokott rajtam lenni, van sima láncos kéz és láb bilincsünk is:)

Ez a derékre rögzítés is jó lehet, lehet ki is próbáljuk

2023. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Szexi, csinos nőnél egy jobb van: a megbilincselt szexi, csinos nő!
2023. máj. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!