Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldok hagyott el bennetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldok hagyott el bennetek a párotok fétisetek miatt? Vagy a beszálló megtetszett neki és lelépett vele? Tudtatok utána újabb cuckold kapcsolatot kialakitani?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert szerintem ilyen kapcsolatban ez hamar előfordulhat.

2023. máj. 29. 20:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
99%
Nőként írom, akit izgat a cuckold felállás... szeretem a párom, csak olyanba mennék bele, ami neki is jó. El nem tudom képzelni, hogy emiatt elhagyjam, mert ha engedem, hogy egy másik pasi megdugjon, akkor azt főként azért teszem, mert ez a páromat izgatja, az másodlagos, hogy engem is. Magamért nem akarnám, csak ha mindkettőnknek jó. Aki beszáll harmadiknak, hozzá semmi nem köt az égvilágon, csak a dugás. A páromhoz viszont sok minden más is, ami miatt nem lecserélhető.
2023. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%
Akkor lécel le a másik pasival, ha a párja nem tud neki mindent megadni - emberileg, a kapcsolaton belül VAGY ha a párjára csak rákényszeríti.
2023. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy klubokban pont a fordítottját látom - ahol tényleg van "alapja" is a kapcsolatnak. A beszálló ha bepróbálkozik a kicsábítással akkor azt a nő elmondja a párjának és közösen döntenek úgy hogy na akkor a fickóval ennyi volt, többet nem kíváncsiak a társaságára semmilyen formában.
2023. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
97%
Le nem lépett, de csalni kezdett a beszalloval. Mondjuk nalunk voltak kapcsolati problemak is.
2023. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
#2-es az ok ha párkapcsolati problémák miatt szakitanak. De hogy lehet valakit rákényszeriteni,nemet is lehet mondani! Vagy lehet olyan kényszer helyzet amikor nincs más választás?
2023. máj. 29. 22:13
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a kettes arra gondolt, amikor a nőt nem vonzza a dolog egyáltalán és tényleg csak a pasi rábeszélésének engedve megy bele a dologba. Régen én is így lettem volna ezzel és őszintén megmondom, hogy akkor nem tudtam volna férfiként tekinteni a páromra, ha ilyet kér tőlem... De közben magamtól is elkezdett izgatni a téma és kiderült, hogy a páromat is és így azért más a helyzet.
2023. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
95%

#5 érzelmi zsarolással sokan ráerőltetnek a másik félre olyan dolgot amit az igazából nem akar (többes, anál stb.). Akik így vágnak bele ott benne van a pakliban hogy game over. Igaz ezt megtenné akkor is ha "normál" úton lépne félre / tartana szeretőt. A többes ilyenkor csak felgyorsítja a kapcsolat erózióját ami amúgy is folyamatban volt.

Ahol mindkét fél vágyik rá és rendben van a kapcsolat, ott a beszálló kb. esélytelen. Annyi sansza van mintha szimplán egy buliban kérné fel táncolni és utána kezdene el udvarolni.

2023. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
95%
Olyan volt, hogy én akartam a cuckoldot és exem beleszeretett abba a srácba, akivel kipróbálta. Aztán nem tudott dönteni, hogy mi legyen, kivel legyen, végül szakítottunk és összejött a sráccal. A mi kapcsolatunkban is voltak problémák, szerintem ezért is történtek így a dolgok. F/30
2023. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
94%
#8 ne emészd magad e miatt! A kulcsmondat hogy amúgy is voltak problémák a kapcsolatotokban. A szakítás valószínűleg megtörtént volna a cuckoldtól függetlenül is ha csak "simán" jön össze valakivel (a hátad mögött, a tudtod nélkül). Így legalább megadtad az esélyt saját magadnak is hogy ne ragadj bele abba ami nem jó és új lapot tudj nyitni olyan irányba ami boldoggá tehet.
2023. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
84%

Erről Csörgits Kinga: Szexuális Coach, Szexuális Tanácsadó egy mondata jutott eszembe.

Akinek egyébként rühellem a stílusát. Mert a YouTube -on fél órás nyakatekert mondatokat tud mondani, olyasmiről amit más normális ember öt perc alatt összefoglalna. És ettől én a falra tudok mászni.

De ő ő mondta a következő mondatot. És idézem, tehát nem én fogalmazok ilyen szépen. A mondat Így hangzik:

Ha egy nőt jól megdugnak, az szerelmes lesz!

És hát az eddigieket olvasva. Úgy tűnik igaza van…

2023. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!