Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan kapcsolat ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan kapcsolat , amit nem kifejezetten a cuckold miatt , hanem a feleség boldogsága végett a férj megengedi , sőt kéri és biztatja feleségét , hogy bátran keressen magának szeretőt ?

Figyelt kérdés

Ha még is van ilyen , akkor ott az egymás iránti érzelmek a szeretet még 100 % os , akár egykor a kapcsolat elején ?

Tehát még egyszer ki emelném , hogy nem cuckold párok esetében .

Csupán más egyéb okból kifolyólag , ami végett egy férj képtelen kielégíteni és ezzel boldoggá tenni szexuálisan a feleségét .

Egy ilyen megoldás mennyire korrekt dolog szerintetek , mennyire férfias a férj részéről , felesége felé ?



#Vészjósló .
2023. máj. 29. 21:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Hogyne.

Ha például a férj terméketlen.

2023. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, miért ne lenne?
2023. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Igen létezik. Leginkább olyan esetben amikor a férj valamilyen (többnyire szervi) okból már nem képes "mindenre", de érzelmileg ettől még 100%-ig megvannak egymással. A feleség ettől még nem fogja kevésbé férfiasnak tekinteni a párját.

Ismerek ilyen párt. A férj egy nagyon határozott, karakán, erős kisugárzású pasi, de szervi okból már nem üzemel a berendezés.

2023. máj. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3/ És ezek szerint ez a pár megbeszélte egymással , hogy a feleség se szenvedjen hiányt s ennek érdekében lehet neki szeretője .

Valamint ha érzelmileg rendben van a kapcsolat , akkor le a kalappal a pár előtt .

2023. máj. 30. 18:08
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
#4 korrekt esetben igen (tudok több ilyen kapcsolatról), nem korrekt esetben meg csak szeretőt tart a férje háta mögött.
2023. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Sajnos én csak nem korrekt esetekről tudok .

De én a magam részéről , nagyon jó megoldásnak találom azt , amikor nem csak a feleség " titokban találkozik a szeretőjével , hanem megbeszélik azt a férjjel és úgy kereshet magának szeretőt a feleség .

Azért tartom jó megoldásnak ezt , mert így legalább az érzelmi kapcsolat megmaradhat a párok között , valamint a válást is elkerülhetik ezzel .

Azon kívül pedig élhetik tovább , együtt az életüket , csak a feleség a" szexuális életét ,mással éli meg .

2023. máj. 30. 18:35
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 ennél még nyíltabb eseteket is láttam, konkrétan együtt járnak swigner klubba :) s közösen választják ki legyen aki a feleséggel van.
2023. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Van ilyen, persze, nem is ritka. Egyébként a cuckoldnak nem kell feltétlenül, definíció szerint a férj megalázásáról szólnia. Ezt meglepően sokan félreértik, akár véletlenül, akár szándékosan. Sokszor van ez, amit írsz, hogy a férj egyszerűen nem képes már megfelelően teljesíteni. Vagy azért, mert meg sem keményedik neki igazán, hiába próbálkoznak, vagy megkeményedik ugyan, de mereven is olyan picike marad, hogy a feladatát nem tudja rendesen ellátni vele. Úgyhogy megbeszélik egymás között a dolgot, és közös megegyezéssel bevonnak egy másik, potens férfit a kapcsolatba, aki mindkettejük számára szimpatikus. Ami a kérdés másik részét illeti, szerintem nem szégyen, meg nem férfiatlan dolog egyáltalán beismerni, hogy gondok vannak a szerszámmal, nem működik megfelelően. Az amúgy ízlés kérdése, hogy egy állandó partnert választanak a feleség számára, vagy minden alkalommal mást keresnek az együttléthez. Szerintem azért az előbbi hosszú távon mindenképpen szerencsésebb. Persze az is igaz, hogy nehezebb olyan egyedülálló férfit találni, aki hajlandó belemenni egy ilyen kapcsolatba, és a rendszeres szexen túl nem akar a nőtől semmi komolyabbat. De ha sikerül, akkor közte és a férj között ideális esetben akár még baráti viszony is kialakulhat.
2023. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
#8 régebben létezett a házibarát fogalma, átment az uraságékhoz a házibarát elbeszélgettek, pohárkáztak, majd a házibarát "boldoggá" tette az asszonyt, s dolga végeztével elszívott egy cigit, szivart a háziúrral majd távozott. Senki sem gondolta túl a szerepkörét.
2023. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

7/ Ere nem gondoltam , hogy ilyen is létezik .

8/ -Nagyon köszönöm a részletes hozzászólást s tájékoztatást , igazán nagy kíváncsisággal olvastam .

9/ Igazán elegáns megoldás lehetett ,kulturált körülmények között ,amivel mindenki jól járt .

2023. máj. 31. 17:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!