Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elszeretném veszíteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszeretném veszíteni a szüzességemet, prostival...?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kedves gyakorisok!


3 hónapja töltöttem a 18. életévemet és szűz vagyok. Nem volt még barátnőm nem is nagyon merek ismerkedni. Nagyon elkezdtem már kívànni a szexet izgat milyen érzés egy oràl vagy esetleg az aktús milyen egy nő puncija... Elkezdtem nézelődni a rosszlànyok.hu oldalon a prostikat és arra gondoltam elszeretnék menni egyhez. Mert lehet feloldódnék és megjönne a bátorsàgom a csajozàshoz is és megtudnàm milyen a szex.

Akik voltak màr vagy jàrnak rendszeresen prostihoz azok segítségét szeretném kérni, hogy ha szűz vagyok 30 percet vagy egy óràsat kérjem?

-A fél óràban egy francia és egy

aktus van!

-Az 1 óràban egy francia és két

aktus van!

Gondolom, elsőre hamar el fogok menni ezért gondolom jobb lenne az óra.

Szerintetek?


(Kérek szépen mindenkit aki olyanokat szeretne írni, hogy béna vagyok meg barátnőt nem tudok talàlni stb... azok ne bàntsanak ilyen kijelentésekkel, mert nem születik mindenki csajozó gépnek, Köszönöm!)



2023. máj. 30. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Mindenképp 1 órára menj, szűzként vagy nagyon hamar el fogsz menni, és a második menet jobb lesz, vagy annyira fogsz izgulni, hogy kelleni fog az 1 óra az ellazuláshoz.
2023. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Szia pajtás!


Sokat prostiztam már, több országban is. A magyarok között sok jó van erre a célra (másutt ez nem igaz), kedves, aranyos, türelmes, szellemileg tiszta lányt válassz!


Amúgy 18 évesen még nem maradtál le a szexualitásról, de persze ez csakis a te döntésed!


Én 1 órát kérnék, de csak azért, hogy ismerkedj a női test illatával, érintésével, a saját lehetőségeiddel, képessegeiddel, meg az érzésekkel, amit egy nő teste kivált belőled; pl ha tapizod a mellét, csókolod a nyakát, megérinted a punciját, az fontos, hogy ne az órát nézzétek. Az is lényeges, hogy átadd magad annak, hogy egy nő először ér a farkadhoz, először veszi a szájába, stb. Ha rám hallgatsz, a tényleges behatolást lassan, a szituval ismerkedve kövesd el. Sok srác egyből be akarja rakni, ezért vannak ezek az akut, szüzességi merevedési gondok. Nem vagyunk állatok. Adj időt magadnak, szokd a szitut; úgyis az lesz, amit te akarsz, hiszen fizetsz érte. Ami fontos, hogy ne próbalj kedvezni a csajnak, mivel ez úgysem reális, figyelj csak szépen magadra.


Élvezni fogod, jó lesz ez. Csak válassz jó csajt, mert nagyon sok az átlagos vagy rossz (80%+).

2023. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintén az egy orát ajánlom elsö alkalomra. Ennyi idö alatt meglátod, hogy ezt neked valonak találod vagy mégsem. Arra készülj, szinte biztosan több alkalom kell majd, hogy kellöen ellazulj, feloldodj. Semmi izgalom, semmi para! Mindent beszélj meg elöre a kiválasztottal. Alapeset, te fizetsz, a lány szolgáltat. Legyél vele kedves és akkor ö is az lesz (remélhetöleg). Sok sikert!!!! Jo lesz!
2023. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%

Csak 18 évesen kezded el nagyon kívánni a p.ncit? Mi már 12-14 éves korunk óta 😂

A tréfát félretéve, nem vagy még lekésve semmiről. Egy órát kérj - abban is csak egy aktus lesz egyébként... Leszel annyira zavarban hogy úgy kell majd felvarázsolni a brokit, meg az egy óra nem nettó egy óra, hanem onnantól kezdve ketyeg hogy beléptél az ajtón és addig tart amíg ki nem lépsz rajta. Értsd, benne van a kis diskurzus előtte/utána, a nekivetkőzés, a fürdés (direkt küld el a prosti akkor is ha előtte fél órával tusoltál - ezzel is kitölti az idődet). Ettől még jobb az egy óra mert nem annyira kapkodós a művelet.

2023. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Szintén az egy órára szavazok. Egyrészt, ahogy már írták, jó eséllyel hamar el fogsz sülni elsőre. Másrészt 18 évesen valószínűleg menni fog két menet egy órán belül. Ami nagyon fontos: olvass beszámolókat a lányokról, és csak olyanhoz menj, akiről jókat írnak, illetve aki vállal szűztelenítést! A beszamolok.com-ot ajánlom, ott átlagban igényesebb lányok vannak, mint rosszlányokon. Utóbbiról is ki lehet fogni jót, de aki nem engedi az értékelést, vagy akinek nem jut legalább 20-30 elfogadott értékelése egy elutasítottra, az felejtős.
2023. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!