Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bdsm "kedvelő" férfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bdsm "kedvelő" férfival kapcsolatot kezdeni szüzen?

Figyelt kérdés
Bár már nem vagyok fiatal (26 éves) még mindig szűz vagyok viszont most megismerkedtem valakivel akit nagyon megkedveltem és kívül, belül bejön de tudom róla, hogy BDSM "kedvelő". Igazából nekem is bejönne a dolog egy bizonyos szintig de van amit már túlzásnak tartok és félek így kapcsolatot kezdeni vele. Nem tudom merjek e kérdezni tőle, hogy neki mi az ami belefér és mi nem... Nagyon vonz de nem akarom megbánni ezt később... Vagy inkább ezt hanyagoljam, azért mert még nem volt szexuális kapcsolatom?

2023. máj. 31. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Ha szuz vagy, honnan tudod hogy vond a bdsm ?
2023. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Ennek csak az a titka hogy megbeszélitek hogy kinek mi a határ. És azt be is tartani.

Viszont ha neked fontos a szüzességed, lehet hogy a pasinak csak dom játékra kellesz, azt utàna viszlàt. Ez legyen benne a pakliban. Ne érjen meglepetés ha utàna egyből lelép.

2023. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
#1 Ő a ruhatáros a swinger clubban :)
2023. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem olyan dolgokra vágyom még első szex alkalmával sem és tudom ez csak vágy a valóságban ez nem ugyanaz de én olyanokra vágyom, pl mint fojtogatás, pofozás, hajtépés, elfenekelés stb...

Vagy csak akkor vonzhat valami ha már kipróbáltam?

2023. máj. 31. 16:10
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Vonzhat de a valóság picit más lesz. Mivel szűz vagy még nem ismered annyira a saját tested, nem tudod hogy reagálsz izgatásra stb. Egynagy kérdőjel ez hogy milyen lesz.
2023. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Egy igazi dom tiszteletben tartja a határaid. Csak addig megy el, amiben előzetesen megegyeztetek.

Neki is az az érdeke, hogy soha ne legyen rossz élményed, mert így nyitott leszel a játékra. Ha erőltet, és rossz neked, akkor meg nem leszek vele.

Sokkal kevésbé veszélyes, mint valami szerencsétlen alfahimmel lenni, aki nem figyel rád, csak magára. Nyugodtan legyél vele.

2023. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Kezdésnek, első alkalomkor csak finoman, érzékenyen szexeljetek! Aztán majd lehet lassacskán tovább lépni a bdsm felé!
2023. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Lol ez olyan dolog, mint amikor valaki beírja a tinder bióba, hogy gitározik. Ha neki derogál, hogy nem engedsz neki anált, meg amit nem szeretsz, azt úgyis észreveszed majd. Tök mindegy, hogy szűz vagy-e vagy sem, ez kapcsolati probléma, nem szexuális.
2023. máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!