Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Melyik pasival szexeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik pasival szexelnétek inkább?

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 18:02
A kérdező szavazást indított:
Azzal aki gyilkosságért ült börtönben 20 évet (40 éves), de amúgy minden rendben van vele, már leültem a büntetését, szabad ember
Azzal akinek csupán 12 centi hosszú és 3.2 cm vastag a pénisze (de amúgy minden rendben van vele, talán kicsit komplexusos)
29 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Már leülte*
2023. máj. 31. 18:03
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Az elsőt már megtettem, szóval ez nem is annyira fiktív kérdés. 😎
2023. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
A 2. Popsiba egész élhető a kisebb méret.
2023. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Amelyik fejben már túljutott a pötsméregetésen.
2023. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Agyas kérdés! Mennyit gondolkodtál, hogy ezt megfogalmazd?
2023. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
40 èvet ültem börtönben, ìgy jó lesz nekem az 1.
2023. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért pont ez a két opció van? Csak kiváncsiság.
2023. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7.


A volt barátnőm dobott mert kicsi a farkam, persze nem csak ezért, de ezért is…


És azóta tudom, hogy szexelt egy pasival, aki egy gyilkos és 20 évet ült börtönben… Azt nem tudom biztosan, hogy akkor tudta e, de szerintem lehet.

2023. máj. 31. 22:08
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

És azt honnan tudod hogy a farkad mérete közre játszott?

Amúgy meg nem biztos hogy azért nem volt jó veled a szex, mert ő kicsinek találta neked, hanem mert alapból nem adtál bele sok mindent..de ez csak egy tipp.

2023. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9.


Nem volt rossz velem a szex, mert szinte mindig elvittem nyalással vagy vibrátorral… Mondta, hogy eleve nincs hüvelyi orgazmusa, tehát elvileg a méret nem lenne fontos nála.

De azt is mondta, hogy attól függetlenül, hogy nincs orgazmusa konkrétan a behatolás alatt, azt igényli hogy ki legyen töltve, hogy érezze hogy van benne egy farok, az én farkamat meg konkrétan meg sem érezte.

2023. máj. 31. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!