Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemrég felfedeztem hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég felfedeztem hogy a herék jegelése növeli a tesztoszteronszintet, ezáltal a hangulatot, motivációt is. Ezzel milyen tapasztalata van másoknak?

Figyelt kérdés
2023. máj. 31. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Én csak simán kiverem.
2023. máj. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha biológiát nézem annak a területnek a jegelése elég káros... Neked lehet inkább használna.
2023. máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Ez egy ostoba babona, amit nem is te fedeztél fel.
2023. máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Nocsak s hogy fedezted fel, van otthon házi laborod amivel méred a hormonszintet? 😂

A tesztoszteron szintre 0.0 hatással van a herék jegelése, nem ezért van testüregen kívül (hanem mert a spermiumsejtek életképességét növeli a pár fokkal alacsonyabb hőmérséklet). Ettől te még ha attól érzed magad jobban jegeld nyugodtan a tököd, de értelme az semmi.

2023. máj. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség, annyi. Mert hideg hatására a szervezetben a folyamatok lelassulnak, a hérek feljebb húzódnak hogy egyàltalán melegen tudjàk magukat tartani, vegetálnak úgy mond, tehát nem hogy növeli, egyáltalán nem emeli a tesztoszteront, az izommunka sport, az emeli.
2023. jún. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!