Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk első punci nyalásnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk első punci nyalásnál meddig puhitottátok a csaj?

Figyelt kérdés

Vagy ő kérte,mert te nem álltál készen?

És hány évesek voltatok.



2023. jún. 1. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ő puhított engem, mert ő már nem volt szűz. :D
2023. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

16-17 éves voltam. Azért nyaltam puncit, 1. mert akartam, 2. az legalább biztos, hogy nem rontja el az ember korai magömléssel :)


Nyalj amíg lehet.

2023. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat tancoltunk elotte egy kettot meg le is szpott mielott felmentunk volna a lakasra igy csak utana de nem kellett nagyon puhitgatni mert mar a tanc elott ra volt allva h jo kis k.firc lesz.
2023. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Én 19 voltam, a lány 15. Sokat csókolóztunk előtte, már teljesen át volt ázva a bugyija, mire lekerült.
2023. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Asszem' úgy két hónap együttjárás után bújtunk először össze az akkori barátnőmmel. S egyértelmű hogy nyalás is volt a "programban" :)

Mondjuk akkor már nem voltam szűz (alkalmiban volt az első légyott teljesen mással), de ott nem volt nyalás 😂

2023. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Szintén a csaj puhìtott engem mert én szűz voltam ő meg nem. Kicsit bizonytalan voltam elsőre de hamar ràvezetett 😋
2023. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a sokadik sima szex után merészkedtem odáig. Talán az tartott vissza, hogy ő sohasem szopott le.
2023. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

28 voltam :D

Nem puhított senki senkit, úgy is fogalmazhatnék sablonosan, hogy izzott a levegő, de csak ebben lehetett levezetni, amit nem is bánok, mert imádok nyalni és átélni ahogy élvezte az egészet egyszerűen fantasztikus volt :)

nov. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!