Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélendő az ha valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő az ha valakinek hónapokig volt szexkapcsolata?

Figyelt kérdés
Ma egy beszélgetés során felmerült témaként és ezen meg voltak lepődve. Ez olyan ritka dolog lenne?

2023. jún. 1. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem
2023. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez elég gyakori. Ha mind a két fél csak szexet akart, nem vert át senki senkit, akkor semmi gond nincs ezzel.
2023. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincs ezzel, ha az ember ezt akarja, a saját döntése, tisztázzák a dolgokat és megfelelően védekeznek.
2023. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Miért lenne az? Nekem volt egy kb 9 évig. Nagy megszakítások voltak benne, de mikor épp nem volt senkim, meg neki se, akkor mindig mentünk egymáshoz. Szuper volt mindenkinek, soha nem volt olyan, hogy nincs szex egyáltalán. (Ok, néha akkor is összejöttünk, mikor neki volt valakije, én ilyet nem tennék😀)
2023. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, nincs ezzel baj. A komoly kapcsolatot sokkal nehezebb kialakítani és fentartani.
2023. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Minél kultúráltabb egy baráti társaság annál inkább társadalmi norma egy kis képmutatás, azaz ösztönlény cselekedeteinket elhallgatjuk.
2023. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem.

Nekem is volt. 8 hónapig tartott.

Az elején tisztáztuk, hogy csak szex.

N

2023. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem 1,5 éve van ilyen kisebb megszakításokkal, nincs ezzel semmi baj.
2023. jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Ez Isten szerint paráznaság.
2023. jún. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Isten szerint csak (férfi és nő közti )házasságban jó szexelni, és csakis úgy.
2023. jún. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!