Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom egy pasival, aki sajnos link, kiderult hogy évek óta csal. Se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk, nem hiszem hogy szeretem.

Viszont ki tud elégíteni, fuggesbe kerultem vele szexuálisan

Megpróbáltam 2 hete mas pasival is, próbálok továbblépni, de az újjal nem tudok kielégülni. Megmutattam hogy szeretem es úgy csinal mindnent mar mint a masik baratom, de megsem tudok vele elélvezni.

Ez őt frusztrálja .

Így a régivel is lefekszem, de most mar nehezen élvezek vele is, de megis megy még

Mit tudok tenni? Vonz az új pasi de mintha a régit megszoktam volna

Hogyan tudjam az új kapcsolatomban jól érezni magam?


2023. jún. 1. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Talán egy kis szünetet kellene tarts a szexualitásodban, és jobban el kellene mélyülnöd az új partnered személyében, hogy tudj iránta érzelmeket mutatni.

Persze kis időbe fog telni míg kiismered.

Akkor a szex is menni fog.

2023. jún. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
Ideje felkeresned egy pszichológust.
2023. jún. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!