Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mások szemében mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások szemében mennyire erkölcstelen ha egy nő élvezi ha néha 2 pasival lehet?

Figyelt kérdés
2023. jún. 2. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem az
2023. jún. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Szememben egyáltalán nem az. Sőt, bírom az olyan nőket, akik merik megélni vágyaikat.
2023. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Én élvezem néha két pasival, de nem kötöm az ismerőseim orrára, így nem is tudnak megitélni. Bár amíg nem bántok vele senkit, addig nem is érdekelne, ha itélkeznének.
2023. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Én imádnam 2 nővel.

De...

2023. jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
" Tisztelettel kérdezem azoktól, akik úgy élték le az életüket, hogy "mit szól majd a falu népe?", hogy végül mit szóltak? "
2023. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem az. Feleségem is sokszor beszél, hogy szívesen lenne 2 pasival ágyban :) izgató
2023. jún. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem izgató egy ilyen nő, feleségem előtt is nyitva van az ajtó 😎
2023. jún. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Kik azok a mások? Mert én csak saját véleményt tudok mondani és engem egyáltalán nem zavar, sőt. Volt már, hogy egy csajt dugtunk ketten, tetszett és eszembe sem jutott, hogy az a nő milyen erkölcstelen ez miatt. Tőlem minden nő élje ki a vágyait, éljen teljes életet. Egyszer élünk.
2023. jún. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom annak inkább bátornak és élje meg a vágyait .
2023. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes és ösztönös vágy a nőknél. De nem illik nagy dobra verni, mert ütközik az erkölcsi normákkal.
2023. jún. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!