Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan “méregtelenítsek”?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan “méregtelenítsek”?

Figyelt kérdés

Függök szexuálisan a pasimtól.

Mar reg meg kellett volna szakítsam a kapcsolatot, párszor próbáltam.

Megpróbáltam ismerkedni, de nem bírom más ferfi érintését es bármilyen jó pasi, nem vágyok rá

Mit tudok csinalni ? Kétségbe vagyok esve


2023. jún. 2. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivan? Ha a pasid, akkor miért akarod vele megszakítani a kapcsolatot? Csak én nem értem?
2023. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Idő

Nem rögtön más ágyába kell ugrani, ha még kötődsz

Az nem merült fel hogy picit ne dugj senkivel? Hidd el, ki fogod bírni

2023. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig amég nem szakitasz veme teljesen, addig nem fog menni mással. De ez a normális!

De miert akarsz ennyire szakitani, ha közben meg erősen kötődsz is hozzá?

2023. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert link
2023. jún. 2. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a kettes mondja, szakíts vele és ne sexelj mással. Nem lesz semmi bajod, ha pár hétig vagy honapig bojtolsz sex terén kicsit. Legalább az alatt feldolgozod ezt az egészet felé.
2023. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!