Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, örülnétek ha lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örülnétek ha lenne egy támogatótok? Mint egy sugar kapcsolatban

Figyelt kérdés
2023. jún. 2. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez elég gáz dolog es valamirevaló nő nem akar ilyen kapcsolatban lenni. Én a függetlenség híve vagyok
2023. jún. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Örülnék...
2023. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Van támogatóm...
2023. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Én inkább olyan "támogatót" szeretnék, akinek elég kielégülés támogatni, és nem akar semmi egyebet. De sajnos ilyenek nincsenek, a többi meg nem érdekel.
2023. jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Sosem mennék bele ilyenbe, mert utálnék kiszolgaltatott helyzetbe lenni, meg ki tudja milyen beteges dolgokat kellene csinálni, hallottam már ilyeneket. Egyszer egy 60as pasas instán rámírt ezzel, nyilván nem válaszoltam, nem fogadtam el (amúgy a legjobb, hogy a profilkepemen kívül semmit nem látott a profilomból). De néha belegondolok, hogy mennyivel könnyebb lenne, ha lenne egy helyes, idősebb, de nem túl idős, nem apám korabeli férfi, aki támogatna, amíg tanulok, hogy ne kelljen aggódnom a pénz miatt, tudjak értelmes dolgokra félretenni és teljesen a tanulásra tudjak koncentrálni.
2023. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5ös én nem mondom, hogy belemenj ilyenbe, nem azért írok a témához. Csak épp nem értem miért lennél kiszolgáltatott helyzetben, hisz csak addig csinálod, addig vagy ilyenben amíg akarsz. Ha nem tetszik illetve "furcsa" elvárásai lennének akkor azt mondod ennyi volt és kész. Bármikor azt mondhatod, hogy többé ne keressen. Persze ingyen senki nem fog csak úgy pénzt adni de hát beteges dolgokat nem tud kikényszeríteni. Meg van beszélve mit miért és ennyi.
2023. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van ilyenben részem, de mindig korrektül állnak hozzám, ahogy én is. Én úgy érzem én kellek nekik és nem fordítva.
2023. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!