Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok.Van akit izgat ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok.Van akit izgat ha r..ibancként van kezelve?

Figyelt kérdés

2023. jún. 2. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem izgatna,az ágyban is adja meg a tiszteletet,én is megadom neki.
2023. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Minden nőt izgat, csak van amelyik letagadja.
2023. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
#2. Tényleg okosnak képzeled magad? Mennyi nő bőrében bújtál már? Tényleg nagyon hülye sok ember.
2023. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Biztos van olyan, akit igen, de nekem egyszer mondaná ezt valaki, abban a pillanatban repülne is, mindegy milyen a helyzet.
2023. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem pont így igaz! Inkább több nőt izgat, mint nem, csak sokan még nem tudják.


Mivel az az elvárás, (erkölcsi, társadalmi norma) hogy ne r.ibanc ként kezeljék őket, ezért a férfiak többsége (jófiúk), ennek akarnak megfelelni.


Amikor azonban találkoznak egy olyan pasival, aki ledominálja őket, és használja a szexi kis testüket, akkor jönnek rá, hogy igen is ez kell nekik!

2023. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem, engem a kölcsönös tisztelet izgat. De persze a gyakoris pasik biztos jobban tudják.
2023. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
#3 nem rólatok, bæszatlan gyakoris muffokról beszélek, akiknek az életben nem volt még olyan pali, aki kihozta belőle a vérengző sátáni dögöt.. itt a legtöbbetek be van pókhálósodva, meg van keseredve.. te agyalágyult:D te vagy az egyik..
2023. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
#5 ott a pont!!!!! Pont erről beszéltem!
2023. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Lehetne normálisan válaszolni,nem itt veszekedni?
2023. jún. 2. 12:28
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Hogyne:D ha nem száll el az agya némelyik bepókhálósodottnak, mert ő nem kapja meg ami kellene neki, és savanyú a szőlő neki, mindenki más meg nem tudja milyen egy nő amikor ki van belőle hozva a ribånc… belőle nem hozta ki senki.

Munkahelyen is mennyi ilyen savanyú nő van, undorítóak.. látszik rajtuk a nyomoruk.. nagyra vannak maguktól a semmire, közben bottal sem piszkálja őket senki.. azért olyanok amilyenek…

2023. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!