Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Péniszgyűrűvel kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Batragramzadarma kérdése:

Péniszgyűrűvel kapcsolatban kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés

Több embertől hallottam hogy ha a himvesszőre péniszgyűrűt vagy vmi gumigyűrűt teszel akkor tovább marad ébren a kisfickó.

Eddig még nem merte kipróbálni de kiváncsi lennék rá.

Valóban kicsit tovább tarthat az aktus?

Mikor kell felhelyezni?

Nem e okoz károsodást?

Meddig lehet rajta?

Ugy is élvezetes az együttlét vagy nem tudsz elmenni?

Ezekre szeretnék választ aki kipróbálta már!



2023. jún. 2. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi próbaltuk a férjemmel.

Igazából nekünk nem jött át. Én azért vettem hogy hátha élvezetesebb lesz tőle, de igazábol kis rezgést éreztünk (rezgőset vettem) semmi egyebet. Az aktus ugyan olyan hosszú volt.


Előjáték része volt a felhelyezés.

Szilikonosat vettünk ami elvileg nem károsít, nem tud úgy "rádagadni" szval ott nem volt idő limit se hogy meddig lehet rajta.


Igazából semmi különös nem volt vele kicsit szorosabb volt az egész ennyit mondott, meg nekem annyi hogy rezgett de semmennyivel sem volt jobb.

Persze lehet hogy csak nekünk nem vált be ugy amennyire szerettük volna próbáljátok ki hátha de tartani ne tarts tőle :)

2023. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam az egyik exemmel. Ilyen rezgőset, ami csiklót is izgat papíron. Az a helyzet, hogy elég vastag mérete volt, szóval elég furcsán mutatott, elszorította kb. Én a világon semmit nem élveztem rajta, mert alig ért hozzám a rezgős rész, konkrétan be kellett volna raknia, és úgy maradni, hogy érezzem.

Valóban kicsit tovább tarthat az aktus?

Nekünk nem volt ebben különbség.

Mikor kell felhelyezni?

Amikor már merev a pénisz, síkosítót mindenképp ajánlok.

Nem e okoz károsodást?

Nem tudok róla.

Meddig lehet rajta?

Szerintem nincs limit, mármint feltételezem nem órákig részletek.

Ugy is élvezetes az együttlét vagy nem tudsz elmenni?

Levente, mielőtt elment volna, nagyon szorosnak érezte. Lehet, hogy el tudott volna menni, nem tudom megmondani.

De szerintem ha valami érdekel, akkor próbáld ki. Miért nem mered? Nincs ezzel semmi gond, nem is drága dolog, adj neki egy esélyt, ha érdekel.

2023. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A férjemmel mi is próbáltuk, ő vette magának. Valóban nyújtott az aktuson, bár nem számottevően. Más extrát nekünk nem hozott, én nem éreztem belőle semmit és látványra is fura volt a péniszen.
2023. jún. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keményebb, kissé nagyobb lesz tőlle a pénisz, mert akadályozza a vér kiáramlását. És a keménységből adódóan, növekszik az érzékenység.
2023. jún. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vettem több méretben, próbáltam a lazábbakat és a szűkebbet is. Csak az jött be valamennyire, amelyik a legszűkebb volt, és szorít rendesen. Egész pontosan az volt, hogy nagyon kemény lett tőle a farkam (persze közben kell izgatni), és ezt az állapotot meg is tudtam tartani vele percekig is (gyűrű nélkül azért lankadozik kicsit). De összességében nem volt annyira jó érzés, és nagyon szar volt elélvezni vele, mintha leszorította volna a cuccot, és nem tudtam jól kielégülni. És nekem nem segített abban sem, hogy tovább bírjam. Egy dologra lehet tényleg jó, mikor már nem működik jól a cerka, segíthet a merevedés fenntartásában.
2023. jún. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös.Igen ettől félek én is hogy annyira elszoritja hogy nem birsz elmenni és besül a mutatvány az meg valjuk be nem jó érzés.
2023. jún. 7. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!