Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mond ilyet egy pasi?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyet egy pasi? Meg kellett volna sértődnöm?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel kétszer is eléggé egymásba gabalyodtunk, történtek köztünk dolgok, de csak kötetlenül, nem randizunk, nem járunk és mind a kétszer váratlanul és tervezetlenül kerültünk össze. Nem akarok tőle semmi komolyat, de szexuálisan nagyon vonzódunk egymáshoz, ez nyilvánvaló.


Szóval legutóbb miután végeztünk és még feküdtünk egymáson egy kicsit, mondott valami olyat (nem tudom már ez hogyan jött fel, nem én hoztam szóba), hogy ő csak arra vágyik, hogy egy nő szeresse. De, hogy ez nem én leszek.


Én erre annyit mondtam csak, hogy oké, mert én se akarok tőle semmi komolyat és nem is tudtam, hogy most erre mit kéne reagálnom.

Nem tudom egyébként miért, de én nem éreztem akkor ezt ott bunkóságnak, viszont elmeséltem két barátnőmnek és a mind a ketten eléggé kiakadtak.


Aztán elkezdtem ezen gondolkodni, hogy meg kellett volna sértődnöm ezen? Azt se értem, hogy ezt miért mondta, miért hoz fel ilyet egy pasi egy olyan nőnek akitől semmit nem akar szexen kívül?



2023. jún. 3. 11:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem pont azt akarta nyomatékosítani, hogy tényleg nem lesz több köztetek, mint szex. Csak ilyen gyökér módon esett ki a száján.
2023. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ellenkezőleg. Ő akarna többet, de érzi, hogy te nem.
2023. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%
2-essel értek egyet.
2023. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Csak szex és más semmi 😃
2023. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kétesélyes.

Lehet, hogy épp azt várta, hogy te olyan valamit mondasz vissza, hogy te azért mégiscsak szereted magad módján stb vagy ilyesmi amiből már rá tudta volna vezetni, hogy valójában ő is szeret téged.

De az is lehet, hogy tényleg bunkó módon jelezte, hogy nem számol veled az életében.

Inkább te tudhatod ha valamelyest ismered, hogyan szokott megnyilvánulni.

2023. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy nem igazán ismerjük egymást😅. Nem jól. Elég hirtelen jött ez a dolog.


Bennem is megfordult mind a két opció, mert volt egy olyan érzésem, hogy ezzel mintha provokálni akarna de úgy vagyok vele, hogy felnőtt ember ha akar valamit akkor majd kinyitja a száját és elmondja. Fordítva én ezt tenném. Kombinálni meg nem akarok.

2023. jún. 3. 13:13
 7/31 anonim ***** válasza:
27%
Alpári tahó! Örűlhetne, hogy kap muffot.. megalázó ez, zavarnám el a francba!
2023. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves amúgy ez az ember?
2023. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom. 25-28 között. Miért?
2023. jún. 3. 14:42
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha legközelebb ismét egymáséi lesztek, akkor szerintem nyugodtan rákérdezhetsz... mielőtt nem élvez el. (utána ne, mert akkor "más hangulatban" vannak a pasik:)
2023. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!