Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejönnek az extrém magas nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek az extrém magas nők (185cm felett)?

Figyelt kérdés
Mekkora volt a legmagasabb nő, akivel dolgotok volt?
2023. jún. 3. 21:52
1 2
 1/11 Bill ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek. Én 2 m vagyok és 178 volt a legmagasabb partnerem.
2023. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek. Nem dolgoztam még ilyen nővel, de munkába menet sűrűn találkozok eggyel:).
2023. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
187 volt a csaj, bejött nagyon.
2023. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 wow, nagyon izgató helyzet lehetett!
2023. jún. 3. 22:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze , bejönnek .
2023. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%
Szívesen dugnák egyel. Alacsony pasiként fétisem.. Várom a jelentkezőket. 😃😃
2023. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Rosszlanyokon volt egy 188cm-es csaj.


Domina is volt, lábfétis volt a specialitása.


De eltűnt a hirdetés, mielőtt felhívhattam volna.

2023. jún. 3. 22:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Én (F) 178 cm vagyok, és nagyon bejönnek a nálam magasabb nők... volt olyan párom egy ideig (183 cm), de sajnos hosszú távú kapcsolat nem jött össze vele, és más magasabb nővel sem.
2023. jún. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszer Hollandiában fűzögettem egy kb 2 méter magas nőt. Sajnos az ágyig nem jutottunk el
2023. jún. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon tetszenek. De csak úgy, ha szép egyenes tartásuk van, és hosszú lábak. Sajnos nagyon sok magas fiatal lány görnyedt. Na de a lényeg, én 192 cm vagyok, és volt egy 185 cm körüli évfolyamtársam, akivel rendszeresen összejártunk "tanulni" :D Egy igazi szexistennő volt, csinos test, ehhez nagy formás popó és izmos hosszú combok, pont ahogy imádom. Úgy lerendezett mindig, hogy a lábaim is remegtek a gyönyörtől. Volt is hatalmas igénye, de annyira felizgatott, hogy 2-3 menet is simán ment vele, és még utána is volt, hogy odatett, nyaljam ki. Imádtam a hosszú combok között elveszni. Ilyen szempontból elég domina volt, olyan is volt, hogy rámszólt, nehogy elmerjek még élvezni. Persze 5 másodperc múlva már beterítettem a popóját spermával, úgy felizgatott ezzel. Mai napig fantáziálok róla.
2023. jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!