Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beleszerettem a férjem haverjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a férjem haverjába?! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. 2 héttel ezelőtt lefeküdtem a férjem haverjával…. 6 éve vagyunk házasok, vannak gyerekeink. A pasinak szintén van 2 gyermeke és felesége…

Évekig húztuk egymást de aznap végülis átmentem ameddig a családja nem volt otthon (egyszerűen nem bírtam tovább türtőztetni magam) és megtörtént. Másnap megbeszéltük mennyire jó volt (életem legizgalmasabb-legszenvedélyesebb éjszakája volt), de azóta semmit. Mindenki visszatért a saját életéhez, viszont én úgy érzem beleszerettem. A férjem miatt abszolút nem érzek bűntudatot (megérdemelte) a gyerekeimmel ezzel nem ártok/ártottam!

Az ő feleségét már jobban sajnálom. Imádja a gyermekeit, félek, hogyha kitudódik akkor a felesége elköltözik és viszi őket is.

Úgy érzem ez nem állhat meg ennyiben. kb belehalok ha nem lesz folytatása, pedig NEM LEHET!!!!

Hogyan lépjek túl rajta? Már a fényképeit nézegetve alszok el…


32/N



2023. jún. 6. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Valószínü hogy neki csak arra kellettél hogy egyszer belédverhesse és részéről ezzel ennyi volt,a családját nem fogja kockára tenni egy kancás ribizliért ha van esze.
2023. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretném a családom én sem kockára tenni és nyilván tőle sem várnám el…
2023. jún. 6. 18:04
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Ennek nem lesz jó vége nem lehet jó kijönni belőle úgy hogy ti boldogan dugtok amíg a másik kettő agyon ütne titeket!
2023. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem hozd össze az ő feleségét a te férjeddel, és akkor nektek is jó, meg nekik is.
2023. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Probáld a férjednél felhozni a párcserés szexet így egész jó sikerülhet a dolog!
2023. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Dugjál mással akkor
2023. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Szexkapcsolatot fent lehet tartani, de ahol ilyen mely érzelmek vannak, az nem tartható. Sajnos, borítékolható, hogy valakinek fájni fog nagyon. Itt,úgy néz ki neked. Pasi érez hasonlót mint te?
2023. jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%
Krd meg a feleseget is
2023. jún. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kemény story azért ha ez igaz.
2023. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 gyurlaci ***** válasza:
70%

"Nem szeretném a családom én sem kockára tenni "

Már megtörtént hülye liba.

2023. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!